Side-by-side külmik Teka RLF74925SS

1497

Tootekood: RLF74925SS Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Teka uus jäämasina ning baariuksega Side-by-Side külmik No Frost tehnoloogiaga!
Mahukas külmik sobib imehästi suure perega majapidamisse – kuid ka nendele, kes eelistavad harvemini poes käia. Külmiku uksel on elektrooniline display mugava ülevaate tagamiseks. 
Full No Frost tehnoloogia kontrollib niiskuse taset külmkapis, alandades seda vajaduse korral. Tänu sellele ei teki külmkappi jääd ning puudub vajadus külmkappi üles sulatada. Sensorid jälgivad külmkapis niiskuse taset ning vajaduse korral aktiveerub defrost (sulatuse-) programm ise.
Bar on door system – baariluuk tagab mugava ning kiire ligipääsu jookidele. Lisaks säästab see energiat, kuna läbi baariluugi avanemise pääseb vähem sooja õhku külmikusse kui terve ukse avamisel.
Electronic display – elektrooniline display puutetundliku juhtimisega.
Vee- ja jäämasin – tänu otsesele veeühendusele saate mugavalt külma vett ning jääd igal kellaajal. Veefiltri määrduvuse indikaator annab märku kui seda tuleks vahetada. Võimalused: külm vesi, purustatud jää ning jääkuubikud. 
Eco function – intelligentne temperatuuri kontrollsüsteem jälgib sisekliimat ning hoiab energiakulu madalana.
Holiday function – puhkuserežiimis teostab külmik tavapäraseid funktsioone pikemate intervallide tagant, vähendades seeläbi energiakulu. Kuna külmiku ust ei avata, puudub vajadus sisekliimat kiiresti taastada või niiskusetaset reguleerida pidevalt. 
Fast Freeze (sügavkülm) | Quick Cool (jahekülmik) – kiirjahutus taastab sätestatud temperatuuri peale suure koguse toidu lisamist külmikusse. Kiirjahutus tagab toidu kiire maha jahtumise ning seeläbi pikendab ka toidu säilivusaega.
FreshBox sahtlites on loodud ideaalsed tingimused värskete puuviljade, köögiviljade ning liha säilitamiseks. 
Jahekülmiku osas on reguleeritava kõrgusega turvaklaasist riiulid ning pudeliriiulid. Külmikul on ohutuse tagamiseks lastelukk ning meelerahu tagamiseks temperatuuriandurid, mis annavad teada kui sisekliima on paigast ära.

Uus energiaklass E

Vana energiaklass A++

Aastane energiakulu, kWh 318

Külmikuosa maht, L 334

Sügavkülmiku maht, L 182

Jäämasin +

Veeautomaat +

No-frost +

Fikseeritud veeühendus +

Külmutusvõimsus, kg/24 h 14

LED infoekraan +

Lapselukk +

Autonoomia voolukatkestusel, h 7

Avatud ukse alarm +

LED sisevalgustus +

Müratase, dB 41