Side-by-side külmik Teka RMF77920SS

1535

Tootekood: RMF77920SS Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Teka uus Ameerika stiilis Side-by-Side külmik No Frost ning IonClean tehnoloogiaga!

Mahukas külmik sobib imehästi suure perega majapidamisse – kuid ka nendele, kes eelistavad harvemini poes käia. Külmiku uksel on elektrooniline display mugava ülevaate tagamiseks. 
Full No Frost tehnoloogia kontrollib niiskuse taset külmkapis, alandades seda vajaduse korral. Tänu sellele ei teki külmkappi jääd ning puudub vajadus külmkappi üles sulatada. Sensorid jälgivad külmkapis niiskuse taset ning vajaduse korral aktiveerub defrost (sulatuse-) programm ise.
Inverter motor with high efficiency compressor – inverter kompressor optimiseerib energiakulu ja vähendab temperatuurikõikumisi, mis pikendab toidu säilivuse kestvusaega.
IonClean tehnoloogia neutraliseerib bakterid ning halvad lõhnad.
Touch control puutetundlik juhtpaneel 3 erineva tsooni reguleerimiseks: külmik, multitsoon ning sügavkülmik.
Eco function – intelligentne temperatuuri kontrollsüsteem jälgib sisekliimat ning hoiab energiakulu madalana.
Holiday function – puhkuserežiimis teostab külmik tavapäraseid funktsioone pikemate intervallide tagant, vähendades seeläbi energiakulu. Kuna külmiku ust ei avata, puudub vajadus sisekliimat kiiresti taastada või niiskusetaset reguleerida pidevalt. 
Fast Freeze (sügavkülm) | Quick Cool (jahekülmik) – kiirjahutus taastab sätestatud temperatuuri peale suure koguse toidu lisamist külmikusse. Kiirjahutus tagab toidu kiire maha jahtumise ning seeläbi pikendab ka toidu säilivusaega.
FreshBox sahtlites on loodud ideaalsed tingimused värskete puuviljade, köögiviljade ning liha säilitamiseks. 
Twister Ice Maker – jää valmistamine on imelihtne. Täitke anumad veega ning peale jäätumist kukuvad need keeramisel allolevasse anumasse, millest on mugav jääd võtta.
Jahekülmiku osas on reguleeritava kõrgusega turvaklaasist riiulid ning pudeliriiulid. Külmikul on ohutuse tagamiseks lastelukk ning meelerahu tagamiseks temperatuuriandurid, mis annavad teada kui sisekliima on paigast ära.

Uus energiaklass E

Vana energiaklass A++

Aastane energiakulu, kWh 339

Külmikuosa maht, L 339

Sügavkülmiku maht, L 195

No-frost +

Külmutusvõimsus, kg/24 h 15

LED infoekraan +

Lapselukk +

Antibakteriaalsed seinad +

Autonoomia voolukatkestusel, h 16

Avatud ukse alarm +

LED sisevalgustus +

Müratase, dB 43

Müraklass D

Inverterkompressor +