Sügavkülmik Brandt BFU862YNA

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 266

799

Tootekood: BFU862YNA Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Mahukas jäävaba sügavkülmik Brandtilt!

Fast No Frost – külmikut ei ole vaja enam kunagi sulatada, sest sinna ei kogune jääd. See säästab nii aega kui ka energiat. Pulseeriv külma õhu ringlemine takistab jää ja härmatise teket külmikus ja tagab temperaruuri ühtlase jaotumise. See tehnoloogia võimaldab kapis toitu säilitada kuni 3 korda kauem!
LED-valgustus – LED-valgustus pakub paremat valguse hajumist, väiksemat energiatarbimist ja pikemat eluiga võrreldes traditsiooniliste lambipirnidega.
Avatud ukse alarmsüsteem, mis annab märku, kui külmiku uks on lahti.
Vastupidavad  turvaklaasist riiulid.
Kapis on neli riiulit neist kaks muudetava kõrgusega. Kolm sahtlit, millest üks XXL mahutavusega. Kaks ukseriiulit väiksemate pakendite hoiustamiseks.
Kiirkülmtus – see funktsioon võimaldab teil toiduaineid kiiremini külmutada, pikendades toidu säilivusaega ja maitseomadusi.
Twist Ice jääkuubikute valmistaja – jää valmistamine on imelihtne. Täitke anumad veega ning peale jäätumist kukuvad need keeramisel allolevasse anumasse, millest on mugav jääd võtta.
Külmiku ukse poolsus on vahetatav – seega saab seda avanema panna nii vasakule kui ka paremale.
Reguleeritava kõrgusega jalad.

Asetus Vertikaalne Energiaklass E Aastane energiakulu, kWh 246 Maht, L 274 Külmutusvõimsus, kg/ 24h 17 No-frost + Infoekraan + Autonoomia voolukatkestusel, h 12 Müratase, dB 39 Müraklass C Kõrgus, cm 185 Laius, cm 60 Sügavus, cm 65 Värv Roostevaba teras