Sügavkülmik No-frost Whirlpool UW8F2YWBIF2

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 197

590

Tootekood: UW8F2YWBIF2 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

6th SENSE tehnoloogia jälgib temperatuuri sügavkülmikus ja tagab automaatselt täiendava jõulise külmutamise ainult siis, kui vaja. Kuluefektiivne ja keskkonnasõbralik.

Muretu külmutamine. Sellel Whirlpooli sügavkülmikul on uuenduslik FreezeControl tehnoloogia, mis kaitseb efektiivselt toidu maitset ja tekstuuri ning vähendab külmakahjustusi kuni 50% võrra.
Sulatada pole vaja. Total NoFrost tehnoloogia vähendab niiskust sügavkülmikus, hoides nii ära jää tekke ja kogunemise.
Väiksem energiakulu. EcoNight funktsioon optimeerib talitlust ja vähendab energiakulu, lülitades sulatamistsükli tööle öösel, kui elekter on odavam.
Lihtne juhtimine. Sellel Whirlpooli sügavkülmikul on intuitiivne elektrooniline kasutajaliides, mis on disainitud tagama teile kõikide aegade kõige lihtsamat ja rahuldust pakkuvamat kasutuskogemust.
Kiire külmutamine. Fast Freeze funktsioon seadistab sügavkülmiku temperatuuri madalaimast sättest 10 kraadi võrra külmemaks toidu kiiresti külmutamiseks ja toiteväärtuse säilitamiseks.

Külmiku kompressori garantii 15 aastat toote registreerimisel!
Tutvuge teabelehe ning tingimustega vajutades lehekülje jaluses olevale lingile “Whirlpool lisagarantii”

Asetus Vertikaalne Energiaklass E Aastane energiakulu, kWh 242 Maht, L 263 No-frost + Infoekraan + Sügavkülmasahtlite arv 5 Autonoomia voolukatkestusel, h 24 Müratase, dB 41 Müraklass C Kõrgus, cm 188 Laius, cm 60 Sügavus, cm 63 Värv Valge