Sügavkülmkirst Whirlpool WH1410E2

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 89

268

Tootekood: WH1410E2 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Kompaktne sügavkülmkirst Whirlpoolilt kiirjahutuse ning temperatuurialarmiga!
6th SENSE tehnoloogia jälgib temperatuuri sügavkülmikus ja tagab automaatselt täiendava jõulise külmutamise ainult siis, kui vaja. Kuluefektiivne ja keskkonnasõbralik.
Kogu ruum, mida vajate toidu külmutamiseks tänu Space+ süsteemile.
Fast Freezing – kiirkülmutamise funktsioon seadistab sügavkülmiku temperatuuri madalaimast sättest 10 kraadi võrra külmemaks toidu kiireks külmutamiseks. Selleks et säiliks toidu kvaliteet tuleb toit võimalikult kiiresti (värskena) külmutada.
Kirstsügavkülmiku kaanel on vastukaaluga süsteem, tänu millele see sulgub sujuvalt, seda on lihtne avada-sulgeda ja see ei kuku kunagi ootamatult kinni.
Elektrikatkestuse alarm jälgib temperatuuri sügavkülmikus. Punane vilkuv tähis annab märku, kui temperatuur tõuseb -8 °C juurde.
Külmikul on veel lukuga kaitse ning intuitiivne elektrooniline kasutajaliides, mis on disainitud tagama kõige lihtsamat ja rahuldust pakkuvamat kasutuskogemust.
Külmiku kompressori garantii 10 aastat toote registreerimisel!
Tutvuge teabelehe ning tingimustega vajutades lehekülje jaluses olevale lingile “Whirlpool lisagarantii”

Asetus Horisontaalne Energiaklass F Aastane energiakulu, kWh 224 Maht, L 132 Infoekraan + Sügavkülmasahtlite arv 1 Autonoomia voolukatkestusel, h 18 Müratase, dB 41 Müraklass C Kõrgus, cm 87 Laius, cm 57 Sügavus, cm 64 Värv Valge