Sügavkülmkirst Whirlpool WHM39111

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 167

500

Tootekood: WHM39111 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Mahukas sügavkülmkirst Whirlpoolilt kiirjahutuse ning temperatuurialarmiga!
Kogu ruum, mida vajate toidu külmutamiseks tänu SpaceMax süsteemile. Lame tagapaneel parandab ruumihaldust ning muudab ka puhastamise lihtsamaks.
Fast Freezing – kiirkülmutamise funktsioon seadistab sügavkülmiku temperatuuri madalaimast sättest 10 kraadi võrra külmemaks toidu kiireks külmutamiseks. Selleks et säiliks toidu kvaliteet tuleb toit võimalikult kiiresti (värskena) külmutada.
Kirstsügavkülmiku kaanel on vastukaaluga süsteem, tänu millele see sulgub sujuvalt, seda on lihtne avada-sulgeda ja see ei kuku kunagi ootamatult kinni.
Elektrikatkestuse alarm jälgib temperatuuri sügavkülmikus. Punane vilkuv tähis annab märku, kui temperatuur tõuseb -8 °C juurde.
Vee äravoolu süsteem tagab lihtsa sulatamise ja puhastamise protsessi.
Sügavkülmikul on 3 mugavat korvi, et aidata teil säilitada külmutatud toidu pakke, karpe ja kotte hästi korrastatult. Lisaks on külmikul lukuga kaitse, sisevalgustus ning intuitiivne elektrooniline kasutajaliides, mis on disainitud tagama kõige lihtsamat ja rahuldust pakkuvamat kasutuskogemust.
Külmiku kompressori garantii 10 aastat toote registreerimisel!
Tutvuge teabelehe ning tingimustega vajutades lehekülje jaluses olevale lingile “Whirlpool lisagarantii”

Asetus Horisontaalne Energiaklass F Aastane energiakulu, kWh 327 Maht, L 394 Sügavkülmasahtlite arv 3 Autonoomia voolukatkestusel, h 42 Müratase, dB 42 Müraklass D Kõrgus, cm 92 Laius, cm 141 Sügavus, cm 70 Värv Valge