Veinikülmik La Sommeliere PRO110

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 497

1490

Tootekood: PRO110 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Erilise disainiga mahukas veinikülmik La Sommeliere!
Kodustes tingimustes veini säilitamiseks on veinikülmik parim võimalik lahendus nii esteetilisest kui praktilisest küljest. UV filtriga tume klaasuks hoiab ära otsese päevavalguse veinile, tänu millele säilivad veini kvaliteet ja kõik maitseomadused.
Riiulite asetus – antud külmik on ideaalne teenindussektorile, kuna pudelite asetuse tõttu on koheselt pudelisilt nähtav (vs tavaliselt jääb nähtavale pudelikael või -põhi).
Disain – pudeliriiulid on mõlemast otsast LED valgustusega, mistõttu on veinikülmiku sisu hästi nähtaval ning elegantse ilmega. Pudeliriiulid libisevad välja, tänu millele on pudelite välja võtmine/ hoiustamine lihtne ja mugav.
Temperatuurialarm – seade annab märku kui sisekliima tõuseb liiga kõrgele või langeb liiga madalale.
Talvesüsteem – võimaldab seadmel adapteeruda madalate temperatuuridega. Ideaalne lisa seadmele, mida soovitakse paigutada keldriruumi, garaaži, etc.
Vibratsiooni vähendav konstruktsioon.
Niiskustase on külmikus reguleeritud 55-75% vahel.
Lukustuse võimalus.

Jahutusüsteem Kompressor Maht, pudelit 107 Energiaklass G Aastane energiakulu, kWh 160 Müratase, dB 44 Müraklass D Jahutustsoonide arv 1 Temperatuurivahemik 5°C kuni 20°C Riiulite materjal Metall Aktiivsöe filter + Ukse lukustus + Sisevalgustus + Värv Must Kõrgus, mm 1355 Laius, mm 595 Sügavus, mm 675