Induktsioonlauapliit Greentek Ribalto

711

Tootekood: RIBALTO Kategooriad: ,

Kirjeldus

Revolutsiooniline Itaalia disain ja kvaliteet!

Tänu pliidiplaadi imeõhukesele (kõigest 35 mm kõrge) disainile on see ülimalt kerge ning võimaldab pliidiplaadi “kokku klappida” ajaks, kui seda ei vajata. See ruumisäästlik ja lihtne lahendus võimaldab töötasapinda kasutada nii toidu valmistamiseks kui ka einestamiseks.
Pliidiplaadi põhjaks on harjatud roostevaba teras, mida ilustab saarepuidust raam. Raami külge on lisatud ka praktiline nahast (musta värvi) käepide, mille abil pliidiplaati lihtsasti kokku ja lahti “klappida”.
Bridge – funktsioon võimaldab pliidiplaadi 2 keeduala ühildada 1 suureks keedualaks. See funktsioon võimaldab pliidiplaadil kasutada ka suurema põhjaga küpsetusnõusid kasutada.
Pausi funktsioon – võimaldab kogu pliidiplaadi tegevuse ajutiselt (kuni 10 minutaiks) mugavalt peatada 1 nupuvajutusega (keedualade võimsus, taimer). Hea abivahend juhuks kui ootamatu olukorra tõttu tekib vajadus kiirelt eemale astuda söögi valmistamisest.
Soojendus – kiirfunktsioon, mis on ideaalne toidu soojas hoidmiseks, toidu soojendamiseks, külmutatud toidu üles sulatamiseks, shokolaadi/või sulatamiseks või temperatuuritundlike kastmete valmistamiseks.
Booster – maksimaalne võimsus võimaldab kiirelt ja mugavalt saavutada keemistemperatuuri.
Taimer – taimerit on võimalik kasutada 2 erineval moel. Esimene meetod annab aja 0 jooksmisest teada helisignaali abil, teine meetod lülitab keeduala aja lõppedes automaatselt välja.
Automaatne eelsoojendus – funktsioon soojendab külma küpsetusnõu soovitud võimsusastmeni, suurepärane abivahend temperatuuritundlike roogade valmistamiseks.
Pliidiplaadil on lisaks ohutuse tagamiseks lapselukk, automaatne väljalülitus ning jääkkuumuse näidik.