Sennheiser Soundbar Ambeo Mini, must

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 266

799

Bluetooth, Alexa, Google Assistant

Airplay2, WiFi, USB, HDMI earc

Jaga
  Uus Sennheiseri AMBEO Mini Soundbar on filmi- ja muusikahuvilistele mõeldud pakkudes maailma kõige kaasahaaravamat heli ühest kompaktsest seadmest. Fraunhofer IIS Instituudiga välja töötatud AMBEO virtualiseerimistehnoloogia pakub loodud virtuaalsete kõlarite kaudu 3D-kuulamiskogemust. Sennheiseri ainulaadsete audiofiilsete teadmistega loodud AMBEO Mini pakub ruumilist heli ja karget muusikat. Lihtne seadistamine ja isekalibreerimine kohanduvad ruumi akustikaga, samas kui funktsioonirikas ja intuitiivne rakendus aitab juhtida seadeid, EQ-d, hääleparandusi ja palju muud. AMBEO|OS toetab suuremaid voogedastusteenuseid, Wi-Fi-d, Bluetoothi ja võimsaid funktsioone. Suurendage oma heli elegantse disainiga, kompaktse, kuid võimsa Sennheiser AMBEO Soundbar Mini abil.
  • AMBEO virtualiseerimine: tipptasemel AMBEO virtualiseerimine, mis ühildub Dolby Atmos®, DTS:X®, MPEG-H ja 360 Reality Audioga, pakub ühest kompaktsest seadmest maailma kõige kaasahaaravamat 3D-heli.
  • Sennheiser Audiophile DNA: võimas, moonutusteta heli uskumatult terava täpsusega ja kristallselge keskmiste tipptasemel täisulatusega draiveritelt koos sisseehitatud 4-tolliste kahe subwooferiga sügava bassi jaoks (~43 Hz).
  • Automaatne enesekalibreerimine: nutikas enesekalibreerimise algoritm õpib tundma ruumi peegeldusomadusi ja akustikat, et määrata kindlaks oma 7.1.4 fantoomkõlarite parim paigutus.
  • Upmix-tehnoloogia: AMBEO virtualiseerimine võib segada ja renderdada mis tahes stereo- ja 5.1-sisu, et muuta see kaasahaaravamaks ja luua ruumi täitva helilava.
  • Dialoogi täiustamine: ettevõttesiseselt välja töötatud patenteeritud algoritmilised mudelid (Voice Enhancement & Center Volume) parandavad kõne selgust. Öörežiim vähendab bassisagedusi, et kuulata öösel diskreetselt.
  • Täiustatud AMBEO|OS: kindel ühenduvus Bluetooth®, Wi-Fi, Chromecast built-in™, Apple AirPlay 2® ja Alexa kaudu; pääsete juurde pilveheli sisule Spotify Connecti, Tidal Connecti ja muu kaudu.
  • Sujuv kasutuskogemus: intuitiivne juhtimine Sennheiser Smart Control rakenduse või brauseri kaudu. Alexa on sisseehitatud ja töötab koos Google Home´i ja Apple HomeKitiga nutika kodu hääljuhtimise võimaluste jaoks.
  • Juhtmeta alamühendus: sujuv juhtmevaba ühenduvus koos AMBEO suwoofritega veelgi võimsama ja kaasahaaravama bassi jaoks. Ühendage juhtmevabalt kuni 4 AMBEO alamseadet.

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.