JURA Katlakivieemaldustabletid 9 tk

15

Jaga

  Kaheetapilised katlakivieemaldustabletid

  Katlakivi on täisautomaatse espressomasina suurim vaenlane.

  JURA on töötanud välja kaheetapilise katlakivieemaldustableti, mis eemaldab õrnalt katlakivi ja kaitseb Sinu espressomasinat, pikendades selle eluiga.

  Katlakivieemaldus kahes etapis

  Spetsiaalselt JURA espressomasinate jaoks väljatöötatud katlakivieemaldustablett lahustub optimeeritud aja jooksul, eemaldab katlakivi puhtalt ja tõhusalt ning tagab püsiva tulemuse.

  Katlakivi eemaldamine koosneb nüüd kahest etapist.

  • 1. etapp: espressomasinast eemaldatakse põhjalikult kõik katlakivi jäägid.
  • 2. etapp: vedelikusüsteem suletakse, et tagada torude ja termoploki kauakestev korrosioonikaitse.

  Ainult JURA originaalsed katlakivieemaldustabletid tagavad täieliku puhtuse ja kaitse. Meie kaitsevalemid on hoolikalt optimeeritud ning sobivad JURA espressomasinates kasutatavate protsesside ja materjalidega.

  Fosfaadivaba

  JURA on olnud juba pikka aega tuntud oma keskkonnateadlikkuse ning ressursside ja energia jätkusuutliku kasutamise poolest. See selgitab, miks JURA katlakivieemaldustabletid ei sisalda fosfaate. Optimeeritud valem tagab TÜV nõuetele vastava hügieeni ning ühtlasi kaitseb keskkonda ja võimaldab valmistada ideaalse kohvi.

  Omadused

  Saksamaa Tehnilise Kontrolli Agentuuri (TÜV) nõuetele vastav puhtus tagab alati parima kvaliteediga kohvi

  Sõltumatu rahvusvaheline kontrolliorganisatsioon TÜV Rheinland, mis lähtub väga karmidest nõuetest, tunnistas JURA espressomasinad äärmiselt hügieenilisteks. See näitab, et kasutades JURA espressomasinates JURA hooldustooteid, mis on mõeldud spetsiaalselt elektrooniliselt juhitud puhastusprogrammide jaoks, tagad TÜV nõuetele vastava hügieeni ja puhtuse.

  Katlakivi põhjustab tõrkeid ja halvendab kohvi maitset

  Vee kuumutamisel ladestub süsteemi katlakivi. Katlakivi tõttu jäävad torud kitsamaks, vesi kuumeneb aeglasemalt ja masin tarbib rohkem energiat. Kui katlakivi koguneb rohkesti, võib masin koguni rikki minna. Katlakivi mõjutab ka kohvi maitset negatiivselt. Väike kogus kaltsiumkarbonaati on kohvi maitse jaoks oluline, kuid kui seda on liiga palju, annab see veele ebameeldiva järelmaitse. Ka kohvi maitse ei ole nii hea kui võiks – osaliselt tuleneb see veetemperatuuri kõikumisest.

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.