Kohviveski JURA P.A.G.

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 60

179

Jaga
Kategooriad,

  JURA Professional Aroma Grinder (P.A.G.) veski annab ühe nupuvajutusega täpselt soovitud koguse värskelt jahvatatud kohvi. Valida on seitsme erineva jahvatusastme vahel. P.A.G. veski on ideaalne kaaslane brändi uusimale ONO mudelile.

   

  – Jahvatage oad ühe nupuvajutusega

  – Seitse reguleeritavat jahvatusastet

  – Kompaktne disain

   

  KÕRGEIM KVALITEET

   

  Täiusliku geomeetriaga saavutab see veski optimaalse jahvatuskõvera, mis tagab maksimaalse aroomi, ühtlaselt kõrge kvaliteedi ja ideaalse maitse kogu veski kasutusea jooksul.

   

  VAJUTA LIHTSALT NUPPU

   

  Selle veski töö ei saakski olla lihtsam: kohviveski tööle hakkamiseks piisab ühest ergonoomilise kujuga nupuvajutusest. See lõpetab jahvatuse kohe, kui nupp vabastatakse. Praktiline doseerimisklaas võimaldab teil pidevalt jälgida jahvatatud kohvi kogust.

   

  SEITSE REGULEERITAVAT JAHVATUSASTET

   

  Ükskõik, kas soovite intensiivse espresso jaoks peent jahvatust või aromaatset lungot mõnevõrra jämedama jahvatusega, võite alati loota P.A.G. kohviveskile! Valikus olevad seitse erinevat jahvatusastet tagavad iga kord optimaalse jahvatustulemuse.

   

  KOMPAKTNE DISAIN

   

  P.A.G. kohviveski pakub uusimaid tehnoloogiaid kompaktses korpuses. Tänu kvaliteetsetele materjalidele ja asjatundlikule töötlusele leiab see oma koha igas köögis.

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.