Integreeritav espressomasin Whirlpool W11CM145

Kuumakse al. 51.19€ / 60 kuud

1593

Kirjeldus

Puutetundliku ekraaniga täisautomaatne Whirlpooli espressomasin – perfektselt valmistatud kohv 1 nupuvajutusega!

Kas teadsite, et kohvi maitse sõltub suuresti sellest, millise rõhu all see on valmistatud? Whirlpooli espressomasin valmistab kohvi 15 bar rõhu all, kuna see tagab parima kohvi maitse ning aroomi.

Integreeritud vaikne kohviveski 13 reguleeritava jahvatussättega valmistab Teie jaoks täpselt nii kange kohvi, kui parajasti isu on. Cappuccino ning latte sõprade jaoks on espressomasinal reguleeritav piima vahustamise süsteem ning tee armastajate jaoks tuleb veetorust kasutusvalmis kuuma vett.

Mugav automaatse käivitumise režiim äratab Teid värske kohvi aroomide abil – valides endale sobiva kellaaja, ootab Teid värske kohvi igal hommikul.
Tänu täisautomaatsele süsteemile on kasutamine ning hooldus imelihtsad – pange kohviuba sisse ja nautige! Masin annab teada kui kohviubade mahuti või veepaak vajab täitmist ning kohvipaksumahuti tühjendamist. Lisaks on veepaak (2.5 L) ning puhastatavad anumad on eemaldatavad eest, et tagada kiire ning mugav ligipääs neile. 
Espressomasinal on nii kohviubade kui ka jahvatatud kohvi mahutid ja tänu muudetava kõrgusega tilale saate valmistada ka 2 kohvi samaaegselt.
Esteetilise välimuse säilitamiseks on roostevabad pinnad läbinud spetsiaalse töötluse kaitsmaks masinat kriimustuste eest – muutes ka pinna kergelt puhastatavaks (rasv, sõrmejäljed ning tolm on lapiga kergelt maha pühitavad).
Võimsus 1350 W

Automaatne piimajookide valmistamine + Vahustamisanum + 2 tassi valik + Kuuma vee valmistamise võimalus + Sensorjuhtimine + Veepaagi suurus 2,5 L Ubade mahuti 0,5 L Töörõhk, baari 15 Mõõdud K x L x S 455 x 595 x 501 mm Värv Must