Gaasiplaat Teka GZC 31339XBC BK VarioPro

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 166

499

Tootekood: GZC31339XBCBK Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Teka uue disainiga gaasiplaadil kontrollite leeki laitmatu täpsusega tänu ExactFlame 9 astmelise leegi reguleerimis süsteemile!

Pliidiplaadil on modernne välimus tänu mustale klaaspinnale ning uuele ergonoomilisele juhtnupule, mis on varustatud automaatse elektrisüütega. Juhtnupul on matt must/ hõbedane lõppviimistlus, mis annab pliidiplaadile esteetilise välimuse. Gaasiplaadi malmrauast rest on vastupidav ning praktiline.
Küpsetage oma toitu energia- ning loodussäästlikult! SABAF® kõrgtehnoloogilised põletid vähendavad gaasikulu ning süsinikmonooksiidi (ehk vingugaasi) teket kuni 25% võrra!
Gaasi ülevoolu kiatse – gaasiga küpsetamisel on ohutus väga oluline, mistõttu on kõik plaadi põletid varustatud temperatuurianduriga. Kui leeki ei teki, peatub gaasi juurdevool automaatselt.
Topeltkontuuriga gaasipõleti võimsus on 3500 W.

Põletite arv 1 Pöördnupud + Topeltkontuuriga põleti + Malmrestid + Elektriline süüde + Leegikontroll + Autostopp + Disain VarioPro Välismõõdud L x S, mm 300 x 510 Integreerimismõõdud L x S, mm 280 x 490 Arvestuslik koguvõimsus, W 3500 Värv Must Laius, cm 30