Integreeritav jahekülmik Whirlpool ARG18082

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 228

683

Jaga
  Antibakteriaalse filtriga jahekülmik Whirlpool!
  Selle Whirlpooli külmiku uuenduslik disain tagab teile kogu ruumi ja paindlikkuse, mida vajate oma toidu ja jookide mugavaks ja lihtsaks säilitamiseks (klaasriiulid, pudelieraldaja, veiniriiul ehk pudelirest ning jahutussahtli vahesein).
  6th SENSE tehnoloogia tagab traditsiooniliste külmikutega võrreldes toidu välimuse ja maitse kauem värskena püsimise. Säästke energiat, säilitage värskus. 
  Freshcontrol tehnoloogia jälgib pidevalt temperatuuri ja niiskust külmikus, luues ideaalsed tingimused toidu säilitamiseks ning pikendades säilitusaega kuni 4 korda.
  Automaatne sulatustehnoloogia hoiab külmikus tõhusalt ära jää tekke ja kogunemise.
  Antibakteriaalne filter tagab suurema hügieenilisuse. See maailma juhtiva antibakteriaalsete lahenduste tootja Microbaniga koostöös valmistatud filter hoiab ära bakterite vohamise ja aitab eemaldada külmikust ebameeldivaid lõhnu.
  Ventilatsioon – külmikul on ventilaator, mis tagab seadmes sujuva ja ühtlase õhuvoolu parema ventilatsiooni kindlustamiseks.
  Jahekappi on võimalik sobitada Whirlpool sügavkülmikuga, saades tulemuseks Side-By-Side stiilis külmiku.

  Energiaklass E Aastane energiakulu, kWh 114 Müratase, dB 34 Müraklass B Külmiku maht, L 314 Automaatne külmikuosa sulatus + Uste arv 1 Elektrooniline temperatuuri näit + Antibakteriaalne süsteem + Pudeliriiul + Vahetatav uste poolsus + Ukse kinnitus siinidel + Külmiku kõrgus, mm 1770 Külmiku laius, mm 540 Külmiku sügavus, mm 545