Integreeritav külmik Teka CI3330NF

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 239

717

Jaga
  Täisintegreeritav külmik Teka No Frost tehnoloogiaga.
  No Frost – No Frost tehnoloogia kontrollib niiskuse taset külmkapis, alandades seda vajaduse korral. Tänu sellele ei teki külmkappi jääd ning puudub vajadus külmkappi üles sulatada. Sensorid jälgivad külmkapis niiskuse taset ning vajaduse korral aktiveerub defrost (sulatus-) programm ise.
  Antibakteriaalne süsteem – seinad ja ukse sisekülg on kaetud spetsiaalse hõbedaioone sisaldava antibakteriaalse kihiga, mis takistab erinevate bakterite ja mikroorganismide teket ja levikut külmiku sees. Tänu sellele säilib toit kauem värskena.
  0-3º säilitustsoon – spetsiaalne ala külmkapis värsketele ja kiiresti riknevatele toiduainetele nagu kala, liha, piimatooted. Selles tsoonis hoitakse temperatuur peaaegu null-kraadi lähedal, nii et mikroobid ei paljune ja toit jääb kauem värske.
  4 tärniga sügavkülm: -18 kraadi ja vähem, külmutatud tooted säilivad kuni 15 kuud.
  Mehaaniliselt reguleeritav temperatuur nii sügavkülas kui jahekambris.
  Turvaklaasist riiulid on vastupidavad ning praktilised. 

  Energiaklass F Aastane energiakulu, kWh 280 Müratase, dB 38 Müraklass C Sügavkülmaosa asetus All Külmiku maht, L 193 Sügavkülmiku maht, L 69 No Frost + Automaatne külmikuosa sulatus + Uste arv 2 Külmutusvõimsus, kg/ 24h 4 Antibakteriaalne süsteem + Vahetatav uste poolsus + Ukse kinnitus siinidel + Külmiku kõrgus, mm 1775 Külmiku laius, mm 540