Integreeritav mikrolaineahi Whirlpool AMW730SD

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 145

435

Jaga

  6th SENSE tehnoloogiaga Whirlpool mikrolaineahi.

  3D tehnoloogia mis tagab kuumuse ühtlase jaotumise ahjus, et saaksite alati nautida ühtlaselt küpsenud toitu vaid ühtainust nuppu puudutades

  Crisp funktsioon ja eriotstarbeline pann võimaldavad küpsetada alati kõige krõbedama pitsa või piruka (tavalise või lahtise).
  DualCrisp võimaldab nautida toitu, millel on ületamatult krõbe koorik ja ometi imemaitsev mure sisemus. See on Whirlpooli ainulaadne tehnoloogia, mis rakendab kahte väljastuspunkti, et mikrolained ümbritseks toitu täielikult ning et toit küpseks ühtlaselt ka põhjast.

  6th SENSE tehnoloogia seadistab toidu valmistamisel automaatselt aja-, temperatuuri- ja võimsussätted.
  Võimas grillifunktsioon tagab traditsioonilise ahjuga sama maitsva tulemuse. Grilli on tavalisest lihtsam puhastada, kuna see on kallutatav.
  Grilli vüimsus 800 W.
  JetDefrost 3D süsteem ehk toidu kiire ja lihtne sulatamine.
  Reheat funktsioon – ülessoojendatud toit vaid minutitega.
  JetStart funktsioon ehk kiirstart, mis tagab täiendava kuumuse ahjus kuni 30 sekundiks, kindlustades nii ideaalse temperatuuri suure vedelikusisaldusega toidu nagu selgete suppide või jookide uuesti kuumutamiseks.
  JetMenu ehk kiirmenüü elprogrammeeritud seadetega külmutatud valmistoidu kiireks kuumutamiseks. Valige vaid toidu tüüp, sisestage selle kaal ja mikrolaineahi teeb kõik muu.
  Pöördaluse diameeter 325 mm.

  Töörežiime 8 Automaatprogramme 15 Kiirsulatus + Võimsus, W 2300 Mikrolainevõimsus, W 1000 Taimer + LCD ekraan + Grill + Pöördalus + Elektrooniline juhtimine + Maht, L 31 Disain Absolute Värv Champagne Kõrgus, mm 385 Laius, mm 595 Sügavus, mm 468