Integreeritav mikrolaineahi Whirlpool W6MN840

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 113

339

Jaga

  Stiilne mikrolaineahi Whirpool on disaintud kokku sobima W kollektsiooni ahjudega!

  Crisp funktsioon – Võrreldamatu krõbedus. Crisp funktsioon ja eriotstarbeline pann võimaldavad küpsetada alati kõige krõbedama pitsa või piruka.

  Grill – võimas grillifunktsioon tagab traditsioonilise ahjuga sama maitsva tulemuse. Grilli on tavalisest lihtsam puhastada, kuna see on kallutatav. Grilli võimsus 700 W
  Kiire sulatamine – kasutage ainulaadset JetDefrost 3D süsteemi toidu mikrolaineahjus efektiivselt ja lihtsalt sulatamiseks.
  Kiirstart – JetStart funktsioon tagab täiendava kuumuse ahjus kuni 30 sekundiks, kindlustades nii ideaalse temperatuuri suure vedelikusisaldusega toidu nagu selgete suppide või jookide uuesti kuumutamiseks.
  Kvartsgrill – kuumutab ja küpsetab toitu traditsioonilisest infrapunagrillist kiiremini. Kvartsgrill on ressursitõhus, vähendab energiakulu ja see on ka täielikult isepuhastuv.
  3D tehnoloogia – perfektselt valmistatud toit! Revolutsiooniline 3D tehnoloogia tagab kuumuse ühtlase jaotumise ahjus täielikult 3-mõõtmelist kuumuse jaotamise süsteemi rakendades, et saaksite alati nautida ühtlaselt küpsenud toitu vaid ühtainust nuppu puudutades.
  Lastelukk – Ohutus ennekõike. Sellel Whirlpooli mikrolaineahjul on lasteluku süsteem, et väikelapsed ei saaks kogemata seadet kasutad.
  Pöördalus läbimõõduga 25 cm.

  Töörežiime 8 Kiirsulatus + Võimsus, W 2000 Mikrolainevõimsus, W 750 Taimer + LCD ekraan + Grill + Pöördalus + Maht, L 22 Disain W kollektsioon Värv Roostevaba teras Kõrgus, mm 382 Laius, mm 595 Sügavus, mm 300