Integreeritav ahi Whirlpool OAKZ97921CSNB

305

Tootekood: OAKZ97921CSNB Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Elegantse Whirlpooli ahju ainulaadne 6th SENSE tehnoloogia võimaldab valida paljude erinevate eelprogrammeeritud retseptide seast sobiva ning ahi kohandab parima tulemuse saamiseks automaatselt küpsetus-, temperatuuri- ja ajasätteid. Uuenduslik Cook3 funktsioon, mis võimaldab valmistada korraga kuni kolme erinevat rooga ilma, et nende lõhnad seguneks. Pehmelt sulguva disainiga ahjuuks veel suurema kasutuslihtsuse tagamiseks.
Katalüüspuhastus – katalüütiline pind siseseintel imab rasva ja muud jäägid enda sisse ning ahju kuumenemisel 200°C need oksüdeeruvad.
6th Sense – kolme toiminguga valmivad road. Saavutage alati silmapaistev tulemus. Ahju saab tänu põhinupule seadistada tööle kolme lihtsa toiminguga. Valige üks 6 eelseadistatud retsepti seast ning ahi seadistab automaatselt sihtotstarbelise küpsetusfunktsiooni ning pakub välja sobiva aja- ja temperatuurivahemiku.
Ready2cook – unustage eelsoojendus! Ready2Cook funktsioon rakendab suure võimsusega konvektsioonsüsteemi kiiresti soovitud temperatuuri saavutamiseks ning kõrvaldab nii täielikult eelsoojendamise vajaduse
Cook3 – ei mingit aroomide segunemist. Uuenduslik Cook3 funktsioon võimaldab valmistada korraga kuni kolme rooga ilma nende lõhnade segunemise ohuta.
Soft closing – tänu aeglaselt sulguvatele uksehingedele sulgub uks aeglase ja vaikse liigutusega. 
Teleskoopsiin – sellel ahjul on teleskoopriiul, mis võimaldab teile kerge ja mugava ligipääsu roogadele. 

Küpsetusfunktsioone 9

Automaatprogramme 6

Kuum pöördõhk +

Ventilaator +

LCD ekraan +

Puutetundlik juhtimine +

Elektrooniline taimer +

Katalüütiline puhastus +

Pehmelt sulguv uks +

Teleskoopsiine 1

Energiaklass A+

Ahju maht, L 73

Värv Must

Võimsus, W 3650

Mõõtmed K x L x S, mm 595 x 595 x 564

Ahju laius, cm 60