Induktsioonplaat De Dietrich DPI7884XS

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 434

1301

Jaga
  De Dietrich must köögitehnika sobib ideaalselt igasse köögi interjööri.
  HoriZone tsooniga pliidiplaati on võimalik kohandada vastavalt kasutaja vajadustele. HoriZone pliidiplaat pakub kohandatavat toiduvalmistamise tsooni, millel võib kasutada nii ühte suurt keedunõud kui ka mitut väikest nõud eraldi. Samuti saate valida: kas 1 seadistus kogu tsoonil või 2 erinevat seadistust kontrollimaks kahte eraldiseisvat tsooni eraldi. HoriZone tsoon annab kuni 20% ekstra lisaruumi, võrreldes ükskõik millise tavalise pliidiplaadiga. Seda kõike tänu sellele, et kui tavalise pliidiplaadi sama suur osa koosneb 2st induktorist, siis De Dietrich pliidiplaadi HoriZone tsoon koosneb 6-st induktorist. Tänu rohkematele induktoritele suudab ala katta ära palju suurema pinna, mida kasutada küpsetamiseks.
  HoriZone Play – HoriZone keeduala maksimaalne kasutamine tänu De Dietrichi poolt väljatöötatud moodulsüsteemile. Komplektis on puidust tööpind, lisavarustusena on saadaval grillpann ja planchapann.  Lisad on HoriZone keeduala mõõtudega ja tänu omavahelisele ühendusele saab neid mugavalt toiduvalmistamiseks kasutada.
  4 eelseadistatud võimsustaset, sealhulgas Boost. Boost funktsioon võimaldab kohest lülitumist maksimumvõimsusele, 3 otseteed on eelprogrammeeritud erinevatele võimsustele ning neid on võimalik ümberprogrammeerida seadistusele, mida kasutatakse kõige enam. Otseteed: soojas hoidmine, vaikne keetmine ja kiire pruunistamine.
  Pliidiplaadi mugavamaks kasutamiseks on loodud 7 funktsiooni: Boil, Elapsed time, Recall, ICS, Switch, Clean Lock ja Grill/ Plancha funktsioon.
  Boil funktsioon võimaldab pliidiplaadil automaatselt määrata võimsuse, mis on vajalik teie poolt valitud veehulga keemistemperatuurini viimiseks ja vee keetmiseks määratud aja jooksul. Kui vesi hakkab keema, kõlab helisignaal, mille järel on õige aeg lisada vette pasta, riis vms. Vaikimisi on funktsioon seadistatud vee kogusele 2 L ja keetmise ajale 8 min. 
  Elapsed time –  möödunud aja funktsioon kuvab ekraanile, kui palju aega on möödunud viimasest võimsusastme seadistamisest. Suurepärane funktsioon küpsetusprotsessi jälgimiseks, kui olete unustanud seadistada taimeri.
  Recall funktsioon – tagasivõtmise funktsioon. Toiduvalmistamise planeeritud või planeerimata lühiajalise katkestamise korral võimaldab Recall nupu vajutamine taastada viimati valitud võimsuse- ja taimeri seadistused. 
  ICS funktsioon optimeerib keeduala valiku vastavalt kasutatavale nõu läbimõõdule, tagades maksimaalne efektiivsus.
  Switch funktsioon võimaldab toidu valmistamise ajal anumat liigutada ühelt keedualalt teisele koos eelnevalt seadistatud küpsetamise parameetritega (võimususaste ja aeg). Plaat tuvastab nõu uue asukoha ning küpsetamine jätkub algsete seadistustega uuel tsoonil.
  Clean Lock funktsioon võimaldab juhtpaneeli plaadi puhastamise ajaks lukustada. Ühe minuti möödudes lukustus deaktiveerub automaatselt.
  Grill/ Plancha funktsioon – spetsiaalne töörežiim grillimiseks kasutades spetsiaalseid lisatarvikuid, De Dietrichi grillpann või planchapann.
  10 turvaelementi: automaatne ülevoolukaitse, süttimise kaitse, lapselukk, jääksoojuse indikaator, automaatne stop süsteem, 
  nõude tuvastamine, väikeste esemete tuvastamine, üle- ja alampinge tuvastamine, vale ühenduse tuvastamine.
  Keedualad: HoriZone 40 x 23 cm/ 3700 W, keskmine 28 cm/ 3700 W ja vasakpoolne 16 cm/ 2400 W.
  Taimer on igal tsoonil eraldi ja seda on võimalik seadistada vahemikus 1-99 minutit.
  Pliidiplaadi esiservas on roostevabast terasest iluliist.
  Lisavarustusena saadaval grillpann De Dietirch DAI7002S ja planchapann De Dietrich DAI7003S.

  Juhitavate keedualade arv 4 Ühildatav tsoon 1 Juhtimisviis Sensorjuhtimine Võimsusastmeid 20 Taimer + Lastelukk + Kiirvalikuid 5 Funktsioonide arv 7 Plaadi laius, mm 800 Plaadi kõrgus, mm 68 Plaadi sügavus, mm 515 Integreerimisava laius, mm 745 Integreerimisava kõrgus, mm 64 Integreerimisava sügavus, mm 490 Koguvõimsus, W 7400 Plaadi laius, cm 80