Induktsioonplaat Faber FCH 95 BK KL

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 233

699

Kirjeldus

Minimalistliku disainiga uued pliidiplaadid sobituvad iga interjööriga kööki!
Faberi induktsiooniplaatide disaini iseloomustavad puhtad lineaarsed jooned ning kaasaegne esteetilisus. Seadme juhtpaneel on puutetundlik ning võimaldab valida 9 võimsusastme vahel.
K-Link – on uus Bluetooth’iga samal tehnoloogial põhinev ühilduvussüsteem, mis võimaldab õhupuhastaja tööd läbi pliidiplaadi juhtida. K-Link ühenduse korral reguleerib õhupuhastaja automaatselt oma tõmbevõimsust vastavalt pliidiplaadi võimsusastmele optimeerides seadme jõudlust ning vältides tarbetut energiakulu.
Bridge zone – funktsioon võimaldab ühildada omavahel 2 keeduala ning nende tööd edasipidi kui 1 suure keeduala oma juhtida. Tänu sellele saab pliidiplaadil kasutada ka suuremaid küpsetusnõusid.
Defrost – sulatamise funktsioon on ideaalne toiduainete (või, šokolaad) või külmutatud toidu sulatamiseks.
Pause – funktsioon võimaldab pliidiplaadi tegevuse peatada soovitud ajaks ilma sätteid nullimata.
Recall – funktsioon võimaldab pliidiplaadi sätted taastada juhul kui seade kogemata välja lülitatakse.
Booster – funktsioon tagab täiendava võimsuse keedualal 5 minutiks. Ideaalne abivahend keemistemperatuuri saavutamiseks kiirelt.
Taimer – keedualadel on võimalik kasutada tagasi lugevat taimerit 0-99 minutini. See funktsioon on heaks abivahendiks kindla küpsetsuajaga roogade valmistamisel või tuvastamaks alustamisest möödunud küpsetusaega.
Power management – funktsioon jälgib sisenevat voolu ning limiteerib kasutatavat võimsust. Pliidiplaat optimeerib võimsuse jaotust ning kaitseb seadet ülekuumenemise eest.
Pliidiplaat on ohutuse tagamiseks varustatud lapselukuga.
Pliidiplaat on töötasapinna sisse uputatav! Raadius 5 mm.
Keedualad: paremal ja vasakul asuvad Bridge zone keedualad 210 x 190 cm/ 2100 W, keskmine 20 cm/ 2300 W.

Juhitavate keedualade arv 5 Ühildatav tsoon 2 Juhtimisviis Liugjuhtimine Võimsusastmeid 9 Taimer + Lastelukk + Kiirvalikuid 1 K-Link + Raamita + Tööpinna sisse uputatav + Plaadi laius, mm 900 Plaadi kõrgus, mm 53 Plaadi sügavus, mm 520 Integreerimisava laius, mm 880 Integreerimisava kõrgus, mm 49 Integreerimisava sügavus, mm 490