Induktsioonplaat Teka IBF 64-G1 MSP BM

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 266

799

Tootekood: IBF64G1MSPBM Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Teka Infinity G1 seeria Flexi tsooniga induktsioonplaat!
Flex tsoon võimaldab kasutada igasuguse kuju ja suurusega kööginõusid. Keedualad sobivad ideaalselt grillimiseks, teppanyaki või ristkülikukujuliste pannide jaoks.
Pliidplaatide valmistamisel on kasutatud kvaliteetseid ning vastupidavaid Schott® klaase, et tagada seadmele võimalikult pikk eluiga.
Multislider – igat keeduala on võimalik mugavalt slide süsteemi abil eraldi juhtpaneeli abil kontrollida. Puudub vajadus valida eelnevalt soovitud keeduala ning temperatuur mitmete vajutuste järel.
Stop&Go – maksimaalse mugavuse ning turvalisuse tagamiseks on plaat varustatud puhkerežiimiga ( || ), mis peatab kuumutuse ja taimeri kuni funktsiooni deaktiveerimiseni.
Power Plus – suurendab temperatuuri pliidiplaadil kuni 70% võrra 5-10 minutiks – ideaalne abiline vee keemistemperatuuri saavutamiseks vähem kui minutiga!
Power management – funktsioon jälgib sisenevat voolu ning limiteerib kasutatavat võimsust. Pliidiplaat optimeerib võimsuse jaotust ning kaitseb seadet ülekuumenemise eest.
Temperatuuri sensoriga kiirvalikud – pliidiplaadi klaasi all paiknevad sensorid mõõdavad keedunõus olevat temperatuuri kogu toiduvalmistamise protsessi ajal. Temperatuuri langemise (nt pasta vette lisamisel) või tõusmise korral reguleerib plaat automaatselt võimsust, tagades stabiilse temperatuuri küpsetusnõus.
Täisautomaatsed funktsioonid on ideaalsed abivahendid täpset temperatuuri ja aega nõudvate roogade valmistamiseks – tagades perfektse tulemuse ja võimaldades samal ajal muretult roa järgmisi komponente ette valmistada.
  • Melting 48°C – sulatusfunktsioon sobib ideaalselt jäätunud toidu üles sulatamiseks või šokolaadi ja kastmete valmistamiseks.
  • KeepWarm 60°C – toidu soojas hoidmise funktsioon. Suurepärane abivahend, et vältida toidu maha jahtumist enne serveerimise algust. 
  • Simmering 98°C – madalal kuumusel keetmine. Ideaalne funktsioon toidu hautamiseks või aurutamiseks
Pliidiplaadil on lisaks taimer, lapselukk, automaatne väljalülitus ja jääkkuumuse näidik.
Keedualade mõõdud: 2 x Flex keeduala.

Juhitavate keedualade arv 4 Ühildatav tsoon 2 Juhtimisviis Liugjuhtimine Võimsusastmeid 9 Taimer + Lastelukk + Funktsioonide arv 3 Raamita + Tööpinna sisse uputatav + Plaadi laius, mm 600 Plaadi kõrgus, mm 53 Plaadi sügavus, mm 510 Integreerimisava laius, mm 560 Integreerimisava kõrgus, mm 49 Integreerimisava sügavus, mm 490 Koguvõimsus, W 7200