Induktsioonplaat Teka IZC 42400 MSP BK

Kuumakse al. 15 / 48 kuud

449

Tootekood: IZC42400MSPBK Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Teka induktsioonplaat CHEF funktsioonidega on ülimalt kasutajamugav ning praktiline!
Teka 2 tsooniga 45 cm laiune induktsioonplaat sobib ideaalselt väiksemasse kööki. Pliidiplaadil on mugav juhtimissüsteem ning kiirvalikud, mis teevad Teie elu eriti lihtsaks! 
Multislider – igat keeduala on võimalik mugavalt slide süsteemi abil eraldi juhtpaneeli abil kontrollida. Puudub vajadus valida eelnevalt soovitud keeduala ning temperatuur mitmete vajutuste järel.
Power Plus – suurendab temperatuuri pliidiplaadil kuni 70% võrra 5-10 minutiks (peale mida pliidiplaat automaatselt langetab kuumuse 9 astme peale) – ideaalne abiline vee keemistemperatuuri saavutamiseks vähem kui minutiga!
Taimer – mõlemale keedualale on eraldi taimer võimalik sätestada, mis annab helisignaaliga märku kui sätestatud aeg on 0 jooksnud. 
Child lock – pliidiplaati on võimalik lukustada. See funktsioon on suurepärane nii plaadi puhastamiseks kui ka laste/ koduloomade kaitseks.
Pliidiplaadil on CHEF kiirfunktsioonid, mis teevad plaadi kasutamise eriti hõlpsaks:
  • Keep warm funktsioon hoiab Teie toitu soojas kuni serveerimiseni, suurepärane funktsioon tagamaks toidu ideaalne temperatuur serveerimisel ilma seda üleküpsetamata.
  • Melting funktsioon on suurepärane toiduainete sulatamiseks (või, shokolaad) või külmutatud toidu üles sulatamiseks. 
  • Simmering funktsioon on ideaalne toidu tasasel tulel keetmiseks.
Power management – funktsioon jälgib sisenevat voolu ning limiteerib kasutatavat võimsust. Pliidiplaat optimeerib võimsuse jaotust ning kaitseb seadet ülekuumenemise eest.
Keedualade mõõtmed: Ø 280 mm ning Ø 150 mm

Juhitavate keedualade arv 2 Juhtimisviis Liugjuhtimine Võimsusastmeid 9 Taimer + Lastelukk + Kiirvalikuid 3 Faasitud servad Esiserv Plaadi laius, mm 450 Plaadi kõrgus, mm 53 Plaadi sügavus, mm 510 Integreerimisava laius, mm 420 Integreerimisava kõrgus, mm 49 Integreerimisava sügavus, mm 490 Koguvõimsus, W 3600 Power Management funktsioon + Plaadi laius, cm 45