Induktsioonplaat Teka IZC 64630 MasterSense valge

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 290

869

Tootekood: IZC64630WH Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Teka MasterSense seeria temperatuuri sensoriga induktsioonplaat!
Pliidplaatide valmistamisel on kasutatud kvaliteetseid ning vastupidavaid Schott® klaase, et tagada seadmele võimalikult pikk eluiga. Toode kuulub ka Urban Colors seeria alla ning sobitub seetõttu perfektselt kokku sama seeria ahjudega!
Multislider – igat keeduala on võimalik mugavalt slide süsteemi abil eraldi juhtpaneeli abil kontrollida. Puudub vajadus valida eelnevalt soovitud keeduala ning temperatuur mitmete vajutuste järel.
Power Plus – suurendab temperatuuri pliidiplaadil kuni 70% võrra 5-10 minutiks – ideaalne abiline vee keemistemperatuuri saavutamiseks vähem kui minutiga!
Stop&Go – maksimaalse mugavuse ning turvalisuse tagamiseks on plaat varustatud puhkerežiimiga ( || ), mis peatab kuumutuse ja taimeri kuni funktsiooni deaktiveerimiseni.
Synchro – kahe parempoolse keeduala sätete reguleerimine kasutades ühte juhtpaneeli.
Temperatuuri sensoriga kiirvalikud (MasterSense seeria) – pliidiplaadi klaasi all paiknevad sensorid mõõdavad keedunõus olevat temperatuuri kogu toiduvalmistamise protsessi ajal. Temperatuuri langemise (nt pasta vette lisamisel) või tõusmise korral reguleerib plaat automaatselt võimsust, tagades stabiilse temperatuuri küpsetusnõus.
Täisautomaatsed funktsioonid on ideaalsed abivahendid täpset temperatuuri ja aega nõudvate roogade valmistamiseks – tagades perfektse tulemuse ja võimaldades samal ajal muretult roa järgmisi komponente ette valmistada.
  • Grilling 200°C – ideaalne liha või juurviljade grillimiseks.
  • Deep frying 180°C – rohkes õlis küpsetamine.
  • Pan frying 190°C – väheses õlis või kastmes küpsetamine.
  • Boiling 100°C – ideaalne pasta, supi jms keetmiseks.
  • Simmering 98°C – madalal kuumusel keetmine. Ideaalne funktsioon toidu hautamiseks või aurutamiseks.
  • Confit 80°C – aeglane madalal temperatuuril küpsetamine oma rasvas või õlis. Sel moel küpsedes jääb liha õrnaks ja mahlaseks.
  • Melting 48°C – sulatusfunktsioon sobib ideaalselt jäätunud toidu üles sulatamiseks või šokolaadi ja kastmete valmistamiseks.
  • KeepWarm 60°C – toidu soojas hoidmise funktsioon. Suurepärane abivahend, et vältida toidu maha jahtumist enne serveerimise algust. 
Pliidiplaadil on lisaks taimer, lapselukk, automaatne väljalülitus ja jääkkuumuse näidik.
Keedualade mõõdud: 1 x Ø 215 mm, 2 x Ø 185 mm, 1 x Ø 150 mm

Juhitavate keedualade arv 4 Juhtimisviis Liugjuhtimine Võimsusastmeid 9 Taimer + Lastelukk + Kiirvalikuid 8 Funktsioonide arv 2 Disain Urban Colors Edition Raamita + Faasitud servad Esiserv Plaadi laius, mm 600 Plaadi kõrgus, mm 53 Plaadi sügavus, mm 510 Integreerimisava laius, mm 560 Integreerimisava kõrgus, mm 49 Integreerimisava sügavus, mm 490