Induktsioonplaat Teka IZS 66800 MST BK

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 290

869

Tootekood: IZS66800MSTBK Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Teka uus innovatiivne Slide Cooking juhtimissüsteem muudab Teie söögivalmistamisharjumusi!
Slide Cooking funktsioon võimaldab pliidiplaadi võimsust reguleerida keedunõu asukoha muutmisega. Liigutades nõud mööda pliidiplaati üles või alla, ilma juhtpaneeli kasutamata (vt lähemalt videost). Alustage toiduvalmistamist maksimaalse võimsusega plaadi esiosas, liikudes vastavalt toidu valmimisele anumaga järjest tahapoole. Kui toit on valmis sobib selle soojashoidmiseks plaadi tagumine osa, kus võimsus kõige madalam.
Soovi korral saab plaati juhtida MultiSlider juhtimispaneeli kasutades.
Pliidiplaati on võimalik ühildada ka üheks suureks alaks FlexiZone funktsiooni abil – tänu millele saate küpsetamiseks kasutada ka suuremaid/ ovaalseid küpsetusanumaid.
Lisaks on plaadil täiendatud mugavus- ning ohutusfunktsioonid:
Power Plus – suurendab temperatuuri pliidiplaadil kuni 70% võrra 5-10 minutiks – ideaalne abiline vee keemistemperatuuri saavutamiseks vähem kui minutiga!
Power management – funktsioon jälgib sisenevat voolu ning limiteerib kasutatavat võimsust. Pliidiplaat optimeerib võimsuse jaotust ning kaitseb seadet ülekuumenemise eest.
Stop&Go – maksimaalse mugavuse ning turvalisuse tagamiseks on plaat varustatud puhkerežiimiga ( || ), mis peatab kuumutuse ja taimeri kuni funktsiooni deaktiveerimiseni.
Temperatuuri sensoriga kiirvalikud (MasterSense seeria) – pliidiplaadi klaasi all paiknevad sensorid mõõdavad keedunõus olevat temperatuuri kogu toiduvalmistamise protsessi ajal. Temperatuuri langemise (nt pasta vette lisamisel) või tõusmise korral reguleerib plaat automaatselt võimsust, tagades stabiilse temperatuuri küpsetusnõus.
Täisautomaatsed funktsioonid on ideaalsed abivahendid täpset temperatuuri ja aega nõudvate roogade valmistamiseks – tagades perfektse tulemuse ja võimaldades samal ajal muretult roa järgmisi komponente ette valmistada.
  • Grilling 200°C – ideaalne liha või juurviljade grillimiseks.
  • Deep frying 180°C – rohkes õlis küpsetamine.
  • Pan frying 190°C – väheses õlis või kastmes küpsetamine.
  • Quick boiling 100°C – ideaalne pasta, riisi, munade jms keetmiseks.
  • Simmering 98°C – madalal kuumusel keetmine. Ideaalne funktsioon toidu hautamiseks või aurutamiseks.
  • Confit 80°C – aeglane madalal temperatuuril küpsetamine oma rasvas või õlis. Sel moel küpsedes jääb liha õrnaks ja mahlaseks.
  • Melting 48°C – sulatusfunktsioon sobib ideaalselt jäätunud toidu üles sulatamiseks või šokolaadi ja kastmete valmistamiseks.
  • KeepWarm 60°C – toidu soojas hoidmise funktsioon. Suurepärane abivahend, et vältida toidu maha jahtumist enne serveerimise algust. 
  • Poaching 98°C – Ideaalne kartuli ja sibula pošeerimiseks, et valmistada maitsev omlett.
Pliidiplaadil on lisaks taimer, lapselukk, automaatne väljalülitus ja jääkkuumuse näidik.
Keedualade mõõdud: 2 x Ø 228 x 200 mm, 1 x Ø 125 mm, 1 x Ø 180 mm.

Induktsioonkeedualade arv 6 Juhitavate keedualade arv 4 Ühildatav tsoon 1 Juhtimisviis Liugjuhtimine Võimsusastmeid 9 Taimer + Lastelukk + Kiirvalikuid 9 Funktsioonide arv 2 Disain Urban Colors Edition Raamita + Faasitud servad Esiserv Plaadi laius, mm 600 Plaadi kõrgus, mm 53 Plaadi sügavus, mm 510 Integreerimisava laius, mm 560