Induktsioonplaat Whirlpool WLS1360NE

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 131

393

Tootekood: WLS1360NE Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Flexicook tehnoloogia ning mugava juhtimisega induktsioonplaat Whirlpoolilt!

Uuenduslik tehnoloogia, täiustatud juhtseadised ja erilised materjalid, mis aitavad valmistada maitsvaid toite, lühendavad puhastamisaega ja abistavad teid automaatsete sätetega.

Liugjuhtimine – uus juhtpaneel igale kuumutusalale määratud liuguritega. Iga liugur on seotud vastava pliidiplaadi osaga, mis teeb selle kasutamise lihtsaks ja mugavaks.
Pliidiplaadil on 18 võimsusastet, mis tagavad ülitäpse temperatuurivaliku.
Flexicook – tagab mis tahes suurusega pottidele ja pannidele sobiva suurusega keedupinna. Pliidiplaadil on 4 eraldi keeduala, millest nii parempoolsed kui ka vasakpoolsed on võimalik omavahel siduda 1 piklikuks keedualaks.  
Automaatsed võimsussätted. Valige puutenäidikult toiduvalmistamisfunktsioon ning pliidiplaat kohandab võimsuse automaatselt teie valikule sobivaks.
Sulatamise funktsioon võimaldab valmistada toitu väga madalal temperatuuril, tagades nii ideaalse lahenduse šokolaadi, või jms sulatamiseks ning kergete ja ettevaatlikku hoolt nõudvate kastmete valmistamiseks.
Soojas hoidmise funktsioon hoiab Teie toitu serveerimiseni soojas.
Tasasel tulel keetmise funktsioon võimaldab saavutada perfektse tulemuse aeglast valmistamist nõudvate retseptide puhul ning hoiab ära toidu sitkeks muutumise.
Keetmise funktsiooni abil saate vee keema lasta ja hoida seda keevana
väiksema energiakuluga.
Power Management funktsioon võimaldab määrata kindlaks pliidiplaadi maksimaalse lubatud võimsuse koduse elektrisüsteemi ülekoormamise vältimiseks. Valida saab 2,5 kW – 4,0 kW – 6,0 kW – 7,2 kW

Juhitavate keedualade arv 4 Ühildatav tsoon 2 Juhtimisviis Liugjuhtimine Võimsusastmeid 18 Taimer + Lastelukk + Kiirvalikuid 4 Raamita + Tööpinna sisse uputatav + Plaadi laius, mm 590 Plaadi kõrgus, mm 50 Plaadi sügavus, mm 510 Integreerimisava laius, mm 560 Integreerimisava sügavus, mm 480 Koguvõimsus, W 7200 Power Management funktsioon +