Integreeritav auruahi De Dietrich DKV7340A

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 400

1200

Jaga
  De Dietrich on Prantsuse kvaliteediga köögitehnika kus on kombineeritud innovaatiline tipptasemel tehnoloogia ja elegantne välimus. Läbimõeldud disain ja viimistletud detailid toovad teie kööki elegantsi ja eksklusiivsust. De Dietrich ahjud on pärjatud REDDOT DESIGN auhinnaga, mis on üle maailma üks hinnatumaid ja ihaldusväärsemaid disainiauhindu.
  Kompaktne auruahi De Dietrich tervisliku toitumise austajatele.
  Toidu aurutamine säilitab toidus olevad vitamiinid ja toidu lõhna ning värvid. Auruahi pakub ainulaadset võimalust valmistada kergeid ja tervislikke toite, mida osatakse hinnata! Ahi täidetakse kuuma auruga ja otsene soojusülekanne tagab toidu kiire valmistamisprotsessi. 
  Aurus küpsetamine võib toimuda üheaegselt kuni 3 tasandil, sest lõhna- ja maitseülekanne on auruküpsetuse puhul välistatud.
  8 toiduvalmistamisprogrammi temperatuuril 55–100 ° C:
  • Aurutamine: Köögiviljad, liha.
  • Aurutamine: Terve kala (pehme liha), nt. forell.
  • Aurutamine: Pehme lihaga kalad.
  • Keedumunad, munaroad, kastmed, pudingid.
  • Küpsetatud toitude soojendamine.
  • Šokolaadi, või sulatamine.
  • Sulatamine: Kala, puuviljad.
  • Sulatamine: Köögiviljad, liha.
  Retseptiraamat –  Vahel on üsna keeruline valida uue toidu valmistamisel sobiv temperatuur ja aeg, mis võiks küpsetamisele kuluda. Siin tuleb appi De Dietrichi retseptiraamat, mis muudab ka kõige keerulisema toidu valmistamise imelihtsaks. Retseptiraamat võimaldab valida kuni 28 erineva eelprogrammeeritud retsepti vahel. Nii on garanteeritud toidu valmistamise kõrge kvaliteet! Pärast retsepti valimist tuleb sisestada toidu kaal ja ahi valib ise sobiva küpsetusrežiimi, ideaalse temperatuuri ja küpsetusaja. 
  2,4’’ puutetundlik ekraan – peale funktsiooni või programmi valimist juhendavad ekraanil olevad selged sümbolid ja numbrid teid kogu toiduvalmistamisprotsessi  jooksul.
  Puutetundlik pöördnupp – Seadme uus suur ja disainikas juhtnupp võimaldab funktsioone hõlpsalt valida. Valikud tehakse  juhtnupu keeramise ja nupu keskel asuva puutetundlikku osa vajutades.
  Veemahuti: 1 liitrine, veetaseme näidikuga.
  Komplektis: 1 aurutamisplaat, 1 aukudega aurutamisplaat ja 1 rest.

  Kompaktauruahi + Küpsetusfunktsioone 8 Automaatprogramme 28 LCD ekraan + Elektrooniline taimer + Energiaklass A Maht, L 29 Värv Must Võimsus, W 1770 Mõõtmed K x L x S, mm 450 x 592 x 400