Integreeritav kompaktahi De Dietrich DKP7320X

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 400

1200

Jaga
  De Dietrich on Prantsuse kvaliteediga köögitehnika kus on kombineeritud innovaatiline tipptasemel tehnoloogia ja elegantne välimus. Läbimõeldud disain ja viimistletud detailid toovad teie kööki elegantsi ja eksklusiivsust. De Dietrich ahjud on pärjatud REDDOT DESIGN auhinnaga, mis on üle maailma üks hinnatumaid ja ihaldusväärsemaid disainiauhindu.
  De Dietrich 45 cm kõrgune pürolüüspuhastusega kompaktahi  on sama võimekas kui traditsioonilise suurusega ahi. 
  Ahjul on 10 küpsetusreziimi.
  Retseptiraamat –  vahel on üsna keeruline valida uue toidu valmistamiseks sobiv temperatuur ja aeg. Siin tuleb appi De Dietrichi retseptiraamat, mis muudab ka kõige keerulisema toidu valmistamise imelihtsaks. Retseptiraamat võimaldab valida kuni 15 erineva eelprogrammeeritud retsepti vahel. Nii on garanteeritud toidu valmistamise kõrge kvaliteet! Pärast retsepti valimist tuleb sisestada toidu kaal ja ahi valib ise sobiva küpsetusrežiimi, ideaalse temperatuuri ja küpsetusaja.
  2,4’’ puutetundlik ekraan– peale funktsiooni või programmi valimist juhendavad ekraanil olevad selged sümbolid ja numbrid teid kogu toiduvalmistamisprotsessi  jooksul.
  Puutetundlik pöördnupp – Seadme uus suur ja disainikas juhtnupp võimaldab funktsioone hõlpsalt valida. Valikud tehakse  juhtnupu keeramise ja nupu keskel asuva puutetundlikku osa vajutades.
  Ahjul on  kaks erinevat pürolüüspuhastuse režiimi:
  Pyro Turbo – 120 minutit kestva sügav puhastustsükli käigus kuumutatakse ahi temperatuurini 500°C. Ning sinna kogunenud rasv ja mustus põlevad ära. Mingeid kemikaale pole vaja ja ahi on peale pürolüüsi nagu uus.
  Pyro Express – Puhastusprogramm kasutab eelneva küpsetusprotsessi käigus tekkinud jääksoojust ja puhastab ahju vaid 59 minutiga. Saavutatakse 50% energiasääst võrreldes tavalise pürolüüspuhastusega.
  Jahe uks – tehnoloogia, mis tagab jaheda ukse välispinna. Pürolüütilistel ahjudel on  neljakordse tugevdatud klaasiga uks, mis tänu spetsiaalsele ventilatsioonile ja ukse kujundusele püsib ka kõrgetel temperatuuridel suhteliselt jahe.
  • temperatuur pürolüüsi ajal ukse keskel maksimaalselt 40° C, ukse kõige soojemas kohas maksimaalselt  65° C
  • temperatuur küpsetamise ajal  maksimaalselt 30° C ukse keskel
  Klaasist sisepind ja kergelt lahtivõetav konstruktsioon muudavad ukseklaaside puhastamise lihtsamaks kui varem.
  4 võimsustasemega grill –  võite seadistada grilli võimsuse vastavalt vajadusele. Õige grilli võimsus tagab ideaalse  grillitud toidu.
  Komplektis grillrest ja 45 mm sügavune küpsetusplaat.

  Kompaktahi + Küpsetusfunktsioone 10 Retseptiraamat 15 Kuum pöördõhk + LCD ekraan + Puutetundlik juhtimine + Elektrooniline taimer + Puhastussüsteem Pürolüüs Pürolüüspuhastus 2 Jahe uks + Energiaklass A Maht, L 41 Värv Must Võimsus, W 3135 Mõõtmed K x L x S, mm 450 x 592 x 547