Pesukuivati De Dietrich DDF394HWE

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 336

1007

Jaga
SKU DDF394HWE

  Õhksoojuspumbaga A+++ energiaklassiga De Dietrich pesukuivati võimaldab tõhusalt kuivatada kuni 9 kg pesu, piirates samal ajal energiatarbimist.

  Soojuspumbaga kuivati ​​töötab põhimõttel, et neelab ümbritsevast õhust vaba soojuse ja muundab selle soojuseks, mida kasutatakse pesu kuivatamiseks. Tänu sellele on pesu kuivatamine kiire ja ökonoomneminimeerides samal ajal energiakulusid ja keskkonnamõju.

  Trumli valgustus – mugavamaks masina täitmiseks ja tühjendamiseks süttib ukse lahti oleku ajal trumlis valgustus.
  Diamond trummel – De Dietrichi kuivatite trumli struktuur tagab pesu kuivatamisel võimalikult suure õrnuse ja ökonoomsuse. Lainelise pinnaga trumli erikujuline sisemus toob kaasa suurema kuivatusefektiivsuse ja samal ajal palju parema kaitse pesule mehaaniliste kahjustuste eest.
  LED-ekraan ja taustvalgustusega juhtpaneel võimaldavad hõlpsalt navigeerida 15 pesuprogrammi vahel.
  15 kuivatusprogrammi: puuvillane, sünteetiline, õrn pesu, erinevad materjalid, vannilinad, hügieeniline, ajastatud kuivatus, beebiriided, suletäidisega pesu, ööprogramm, üleriided, villane, värskendus, kiirkuivatus 45 min., kiirkuivatus 30 min.
  Neli kuivatustaset + kolm erinevat kuivusastet.
  Anti Crease – De Dietrichi kuivatid on varustatud täiustatud kortsumisvastase funktsiooniga, mis tagab, et teie pesu on alati ideaalselt kuiv ja kohev. Kui peale kuivatusprogrammi lõppu jääb pesu kuivatisse aktiveeritb masin automaatselt kortsumisvastase funktsiooni, mille käigus trummel pöörleb kindlate ajavahemike järel õrnalt mõlemas suunas, vältides nii pesu kortsumist.
  Invertermootor tagab täiusliku pesutulemuse madalate energiakuludega.
  Niiskuse andur – De Dietrich kuivatites juhib kuivatusprotsessi niiskusandur, mis jälgib pidevalt niiskustaset trumlis ja reguleerib saadud info põhjal kuivatustsükli pikkust. Tänu niiskusandurile on programmi optimaalse kestusega tagatud maksimaalselt tõhus, energiasäästlik ja ühtlane kuivatamine. Samas võimaldab kuivati kuivatamist ka ajastatud režiimis, kus kuivatusaeg ja kuivatamise intensiivsus on kasutaja poolt fikseeritud.
  Viitstart – võimaldab seadistada programmi algust ajalise nihkega, olgu see siis kulude, aja kokkuhoiu või mõnel muul põhjusel. Viiteaega saab valida vahemikus 1 kuni 23 tundi.
  Filtri, veepaagi ummistumise ja kondensaatori puhastamise indikaatorid aitavad kuivatit hoida heas seisukorras.
  Akustiline signaal annab märku programmi katkestustest ja lõppemisest.
  Lastelukk – takistab seadet tahtmatute valikute eest tsükli kestvuse ajal.
  Ukse avanemis suunda on võimalik muuta.
  Trumli maht 113 L.

  Maht, kg 9 Energiaklass A+++ Kuivatustulemus B Müratase, dB 65 Programmide arv 15 Sisevalgustus + Viitstart + LCD displei + Kõrgus, cm 85 Laius, cm 60 Sügavus, cm 61