Pesukuivati Whirlpool FFTM1182EE

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 186

558

Jaga
SKU FFTM1182EE
  Invertermootoriga kuivati Whirlpool!
  6th SENSE teeb automaatselt kindlaks pesukoguse ja seadistab selle põhjal sobiva kuivatustsükli kestuse, tagades nii soovitud kuivuse taseme aja- ja energiakulu optimeerides.
  FreshCare+ uuenduslik süsteem hoolitseb teie kuivatis olevate riiete eest intelligentse õrna temperatuurikontrolli ja trumli liikumisega, hoides riided värsked ja vältides halva lõhna teket (kuni 6 tundi pärast tsükli lõppu).
  Senseinverter mootor – äärmiselt energiatõhus muutuva kiirusega töötav mootor, mis muudab võimalikuks parema talitluse ja seega riidekiudude erilise hoolduse.
  Vaikne talitlus – kuivati on disainitud tagama laitmatut tulemust väga madala müratasemega, et saaksite nautida täiendavat rahu ja vaikust.
  Trummel – kuivati trumlil on eriline kuju ja tõukurid, mis on disainitud tagama suurepärast kuivatustulemust ja kõikide riiete ideaalset hooldust.
  Programmid: Eco puuvill, Kirju pesu, Sünteetika, Õrn Pesu, Vill, Voodilinad, Tekikotid, Kiire 30′, Särgid, Kerge Triikida, Värskendus, Teksad, Sport, Siid, Värviline.
  Lisafunktsioonid: kuivatusastme määramine, triikimiskuiv, riidepuukuiv, kapikuiv, eriti kuiv, ajastatud kuivatus, viitstart, Frexh care+, kiire.
  Filtri puhastamine on lihtne: ainult kolme kerget toimingut.
  Pesukuivati mootori garantii 10 aastat toote registreerimisel!
  Tutvuge teabelehe ning tingimustega vajutades lehekülje jaluses olevale lingile “Whirlpool lisagarantii”

  Maht, kg 8 Energiaklass A++ Kuivatustulemus B Müratase, dB 64 Programmide arv 15 Viitstart + LCD displei + Kõrgus, cm 85 Laius, cm 60 Sügavus, cm 65