Nõudepesumasin Hotpoint-Ariston HSFO3T223WCX

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 138

414

Jaga
SKU HSFO3T223WCX

  Hotpoint nõudepesumasin kus on kombineeritud suur mahutavus ja kompaktsed välismõõtmed.

  Vähendatud energiatarbimine energiatõhususe klassiga A++ ja vähendatud veekulu.
  Invertremootor – tänu oma võimele muuta pöörlemiskiirust, saab invertermootor reguleerida veesurvet igal ajal. Magnetite kontrollitavad pihustihoovad suunavad vee õige survega õigel ajal õigesse kohta.
  Viitstart 0,5 – 24 hViitstardi funktsioon võimaldab seadistada nõudepesumasina tsükli käivituma teile kõige sobivamal ajal, säästes nii aega kui energiat.
  3D tsoonipesu – valides resti ja pesutsükli sõltuvalt nõude arvust ja mustusetasemest, 3D tsoonipesu suunab võimsad veejoad valitud pesutsooni, kindlustades täieliku puhtuse. Võite valida nii intensiivsust kui ühe kolmest restist. Nii annab 3D tsoonipesu kas 40% rohkem võimsust või 40% vähem energiakulu, kui pestase vähem nõusid.
  Flexiload süsteem võimaldab teil paindlikult paigutada oma nõusid. Pesurestide osad on kujundatud ruumi säästmiseks ja nõude efektiivseks paigutamiseks.
  Extra dry– lisafunktsioon nõude parimaks kuivatamiseks
  Söögiriistade korv.
  9 pesuprogrammi:
  Säästurežiim (öko) 50° – normaalselt määrdunud toidunõud. Standardprogramm, mis on energia- ja veekulu kombinatsiooni poolest kõige säästlikum. Selle programmi tarbib masin energiat vaid 0,74 kWh.
  Automaatne intensiivpesu 65°- tugevalt määrdunud nõude ja pannide pesuks (mitte kasutada õrnade esemete pesuks).
  Automaatne tavapesu 55° – normaalselt määrdunud lauanõude pesuks.
  Klaasipesu 45° – Tsükkel õrnade nõude pesemiseks, mis on tundlikumad kõrgete temperatuuride suhtes, nt klaasid ja tassid.
  Express 30 kiirpesu 50° – programm, mida saab kasutada nõrgalt määrdunud nõude korral (ideaalne 2 nõudekomplekti pesuks).
  Vaikne programm 50° – sobib pesemiseks öisel ajal. Tagab optimaalse puhastuse ja
  kuivatuse võimalikult vaikse heliga.
  Antibakteriaalne pesu 70° – keskmiselt või tugevasti määrdunud nõud, koos täiendava antibakteriaalse pesuga. Saab kasutada nõudepesumasina hoolduseks.
  Eelpesu – selliste nõude jaoks, mida pestakse hiljem koos järgmisest söögikorrast pärinevate nõudega Ilma pesuvahendita. 
  Puhastusprogramm 65°  –  nõudepesumasina hooldamiseks mõeldud programm.
  Pesumasina mootori garantii 5 aastat toote registreerimisel!
  Tutvuge teabelehe ning tingimustega vajutades lehekülje jaluses olevale lingile “Whirlpool lisagarantii”

  Mahutavus, nõudekomplekti 10 Eraldi sahtel söögiriistadele + Pesutulemus A Kuivatustulemus A Müratase, dB 43 Veekulu, L tsükli kohta 9 Energiakulu, kWh 100 tsükli kohta 0,74 Programmide arv 9 Jääkaja elektrooniline näit + Viitstart + Veelekke kontroll + LCD ekraan + Automaatne puhastusprogramm + Kõrgus, cm 85 Laius, cm 45 Sügavus, cm 59