Õhupuhastaja Bomann DU7605G

Kuumakse al. 12 / 36 kuud

299

Kirjeldus

Stiilne õhupuhastaja Bomann avaneb automaatselt sisse lülitamisel ning on juhitav nii puute kui ka viipe teel!

Esmaklassiline mugavus! Õhupuhastaja puutetundlik juhtpaneel reageerib ka viipele, tänu millele saate õhupuhastaja tööd juhtida ka kontakti loomata! Ideaalne abivahend juhuks, kui käed on määrdunud ning soovite seadet sisse/ välja lülitada või tõmbevõimsuse astet muuta (vt lähemalt videost).
Harjadeta mootor (Brush-Less DC motor) on energiasäästlikum kui konventsionaalne mootor. Lisaks on see vaiksem, efektiivsem ning vastupidavam!
Õhupuhastajal on modernne ning minimalistlik disain, tänu millele on seda lihtne sobitada ülejäänud mööbli ning tehnikaga. Esipaneel on klaasist ning sensorlülitite taust on helesinise kumaga. LED valgustus on sooja valge tooniga, et pakkuda head nähtavust kuid mitte ärritada silmi. 
Õhupuhastaja 5-kihiline alumiiniumfilter on nõudepesumasinas pestav!
Õhupuhastajal on timer 1-9 min.
Õhupuhastaja kõrgus 78-116 cm

Tõmbevõimsus maksimaalne, m3/h 529 Müratase maksimaalne, dB 67 Energiaklass A++ Äratõmbetõhususe klass A Valgustuse tõhususe klass A Rasva filtreerimise tõhususe klass C Juhtimine Viipe juhtimine Valgustus LED 2 x 1.0 W Võimsusastmed 3 Väljalaskeava läbimõõt, mm 150 Mootorite arv 1 Mootori tüüp Harjadeta Viitstopp + Õhupuhastaja laius, mm 600 Värv Must Disain Kaldus klaasiga