Õhupuhastaja Whirlpool WHVA62FLMK

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 121

362

Jaga

  Uus ainulaadne 6th SENSE tehnoloogiaga õhupuhasti Whirpoolilt!

  See Whirlpooli A energiatõhususe klassi seade võimaldab teil nautida nii laitmatut talitlust kui suurepärast energiatõhusust.
  Õhupuhasti on varustatud aspiratsioonikiiruse valiku juhtpaneeliga ja tulede lülitiga küpsetusala valgustuse juhtimiseks.
  Sellel Whirlpooli õhupuhastil on õhku puhastav söefilter, mis kaitseb kööki efektiivselt lõhnade ja rasva eest, seega saate nautida köögis alati värsket õhku.
  6th SENSE– tehnoloogia võimaldab õhupuhastil kohandada dünaamiliselt oma energiatarvet olenevalt sellest, mida te parajasti valmistate. 
  Led valgusriba– valgustab pliidiplaadi pinda parimal võimalikul viisil ilma energiat raiskamata.
  3 töökiirust– tagavad teile täielikku kontrolli tõmbevõime üle.
  Funktsioonid– tänu küpsetusfunktsioonide valikule on õhupuhasti tõmbesäte vaid ühe puudutusega muudetav, et õhk saaks ideaalselt puhtaks iga toidu valmistamisel.
  Paigaldus– paindlikud paigaldusvõimalused. Õhupuhastit saab kasutada nii väljatõmbe- kui retsirkulatsiooni režiimis (sel juhul on vaja filtrit), et saaksite nautida täielikku vabadust kööki disainides.

  Tõmbevõimsus minimaalne, m3/h 265 Tõmbevõimsus maksimaalne, m3/h 485 Müratase minimaalne, dB 51 Müratase maksimaalne, dB 65 Energiaklass A Äratõmbetõhususe klass B Valgustuse tõhususe klass B Rasva filtreerimise tõhususe klass E Juhtimine Pöördnupp Valgustus LED Võimsusastmed 3 Väljalaskeava läbimõõt, mm 150 Viitstopp + Perimeeter äratõmme + Õhupuhastaja laius, mm 598 Õhupuhastaja sügavus, mm 250 Värv Must Disain Vertikaalne