Õhupuhastaja Faber BI-AIR A52

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 233

699

Jaga
  BI-AIR kuulub Faberi eksklusiivse “Air treatment” õhu kvaliteeti jälgiva sensoriga õhupuhastajate seeriasse!
  Õhupuhastaja eriline värvikombinatsioon mustast ja pruunist klaasist püüab pilke ning võimaldab õhupuhastajat kui disainielementi kasutada köögi planeerimisel.
  K-Link – on uus Bluetooth’iga samal tehnoloogial põhinev ühilduvussüsteem, mis võimaldab õhupuhastaja tööd läbi pliidiplaadi juhtida. K-Link ühenduse korral reguleerib õhupuhastaja automaatselt oma tõmbevõimsust vastavalt pliidiplaadi võimsusastmele optimeerides seadme jõudlust ning vältides tarbetut energiakulu.
  Air quality sensor – intelligentne sensor jälgib õhu kvaliteeti ning käivitab automaatselt õhupuhastaja, kui see tuvastab õhus allergeene, saastet või aroome. Laadides alla Faber Cloud rakenduse, saate jälgida õhu kvaliteeti kodus läbi oma seadme igal ajal igas kohas! Seade lülitub automaatselt välja kui optimaalne õhu kvaliteet on taastatud või 5h möödumisel funktsiooni aktiveerimisest.
  Faber Cloud – ideaalne lahendus sinu nutikasse koju! Eksklusiivne rakendus võimaldab jälgida õhukvaliteeti Teie kodus ning seadet kontrollida ka eemalt.
  Intensive speed – Funktsioon, mis aktiveerib maksimaalse õhuvahetuse 6 minuti vältel.
  Seadmel on Wi-Fi ühenduvus.
  Perimeeter äratõmme – tõkkeplaat rasvafiltri ees tekitab nn “venturi” effekti, mille tulemusel koondub tõmbevõimsus väiksema ala peale. Selle tulemusel suureneb õhupuhastaja efektiivsus ning müratase langeb umbes 25% võrra.
  Paigaldamine: Vajalik minimaalne kaugus elektrilistest pliidiplaatidest peab olema vähemalt 45 cm ning gaasi- ja segapliidiplaatidest 53 cm.
  Õhupuhastajaga on kaasas õhu tagasivooluklapp ja üleminek 150-120 mm.

  Tõmbevõimsus minimaalne, m3/h 290 Tõmbevõimsus maksimaalne, m3/h 580 Tõmbevõimsus intensiiv, m3/h 670 Müratase minimaalne, dB 52 Müratase maksimaalne, dB 68 Energiaklass B Äratõmbetõhususe klass B Valgustuse tõhususe klass A Rasva filtreerimise tõhususe klass C Juhtimine Vajutatavad nupud Valgustus 1 Led Bar Slim 4000K Võimsusastmed 4 Väljalaskeava läbimõõt. mm 150 Mootori kaugemale paigaldamise võimalus + Perimeeter äratõmme + K-Link + Õhupuhastaja laius, mm 520 Õhupuhastaja sügavus, mm 280 Õhupuhastaja kõrgus, mm 336 Integreerimisava laius, mm 495