Õhupuhastaja Faber In Nova Air X KL A120 must

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 276

829

Jaga
  Innovaatilise disainiga In-Nova Air on praktilise juhtsüsteemiga tänu avanevale klaaspaneelile!
  Võrreldes tavalise integreeritava õhupuhastajaga jääb In-Nova märkamatuks tänu õhukesele äärele, mis on kapi alumise osaga praktiliselt samal tasapinnal.
  Touch Capacitive juhtimine – puutetundlikud sensornupud asuvad õhupuhastaja klaaspaneeli peal. Lahtitõmmatav klaaspaneel muudab juhtimise mugavaks ning on heaks kaitsefaktoriks mööblile kuuma auru eest.
  K-Link – on uus Bluetooth’iga samal tehnoloogial põhinev ühilduvussüsteem, mis võimaldab õhupuhastaja tööd läbi pliidiplaadi juhtida. K-Link ühenduse korral reguleerib õhupuhastaja automaatselt oma tõmbevõimsust vastavalt pliidiplaadi võimsusastmele optimeerides seadme jõudlust ning vältides tarbetut energiakulu.
  Air quality sensor – intelligentne sensor jälgib õhu kvaliteeti ning käivitab automaatselt õhupuhastaja, kui see tuvastab õhus allergeene, saastet või aroome. Laadides alla Faber Cloud rakenduse, saate jälgida õhu kvaliteeti kodus läbi oma seadme igal ajal igas kohas! Seade lülitub automaatselt välja kui optimaalne õhu kvaliteet on taastatud või 5h möödumisel funktsiooni aktiveerimisest.
  Faber Cloud – ideaalne lahendus sinu nutikasse koju! Eksklusiivne rakendus võimaldab jälgida õhukvaliteeti Teie kodus ning seadet kontrollida ka eemalt.
  Perimeeter äratõmme – tõkkeplaat rasvafiltri ees tekitab nn “venturi” effekti, mille tulemusel koondub tõmbevõimsus väiksema ala peale. Selle tulemusel suureneb õhupuhastaja efektiivsus ning müratase langeb umbes 25% võrra.
  Filter alarm – maksimaalse ja efektiivse tõmbetulemuse saavutamiseks on soovituslik puhastada ja vahetada filtreid. Filtri indikaatori süttides teate, et rasva- või söefilter on efektiivsust kaotamas ning vajab välja vahetamist.
  Intensive speed – aktiveerib maksimaalse õhuvahetuse 6 minuti vältel.
  Paigaldamine: Vajalik minimaalne kaugus elektrilistest pliidiplaatidest peab olema vähemalt 41 cm ning gaasi- ja segapliidiplaatidest 53 cm.
  Õhupuhastajaga on kaasas kattetoru ja üleminek 150-120 mm.

  Tõmbevõimsus minimaalne, m3/h 280 Tõmbevõimsus maksimaalne, m3/h 570 Tõmbevõimsus intensiiv, m3/h 670 Müratase minimaalne, dB 53 Müratase maksimaalne, dB 68 Energiaklass A Äratõmbetõhususe klass A Valgustuse tõhususe klass A Rasva filtreerimise tõhususe klass E Juhtimine Puutetundlik Valgustus Led S2000 4000K Võimsusastmed 4 Väljalaskeava läbimõõt. mm 150 Mootori tüüp Evo Plus Mootori kaugemale paigaldamise võimalus + Filtri määrduvuse indikaator + Viitstopp + Perimeeter äratõmme + K-Link + Õhupuhastaja laius, mm 1198