Õhupuhastaja Faber In-Nova Premium X KL A60

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 166

499

Jaga
  In-Nova on tõeline innovatsioon lihtsuses ja efektiivsuses!
  In-Nova on paigalduse lihtsuse osas tõeline samm edasi. Õhupuhastaja ümber ei pea ehitama spetsiaalset kappi, kuna In-Nova kinnitub olemasolevate kappide külgseintele ning seetõttu piisab vaid esipaneeli lisamisest. Õhupuhastaja jääb märkamatuks köögimööblis tänu imeõhukesele äärele, mis jääb kapi alumise osaga praktiliselt samale tasapinnale.
  K-Link – on uus Bluetooth’iga samal tehnoloogial põhinev ühilduvussüsteem, mis võimaldab õhupuhastaja tööd läbi pliidiplaadi juhtida. K-Link ühenduse korral reguleerib õhupuhastaja automaatselt oma tõmbevõimsust vastavalt pliidiplaadi võimsusastmele optimeerides seadme jõudlust ning vältides tarbetut energiakulu.
  Self start – õhupuhastaja lülitub automaatselt sisse, kui temperatuur seadme all tõuseb 35 kraadini. NB! Sensor ei toimi induktsioonpliidiga! Samuti oleneb sensori automaatse sisselülituse funktsiooni toimimine õhupuhastaja paigaldamise kõrgusest, viisist ning toidust, mida parasjagu küpsetatakse.
  Perimeeter äratõmme – tõkkeplaat rasvafiltri ees tekitab nn “venturi” effekti, mille tulemusel koondub tõmbevõimsus väiksema ala peale. Selle tulemusel suureneb õhupuhastaja efektiivsus ning müratase langeb umbes 25% võrra.
  Intensive speed – aktiveerib maksimaalse õhuvahetuse 6 minuti vältel.
  Filter alarm – maksimaalse ja efektiivse tõmbetulemuse saavutamiseks on soovituslik puhastada ja vahetada filtreid. Filtri indikaatori süttides teate, et rasva- või söefilter on efektiivsust kaotamas ning vajab välja vahetamist.
  Paigaldamine: Vajalik minimaalne kaugus elektrilistest pliidiplaatidest peab olema vähemalt 47 cm ning gaasi- ja segapliidiplaatidest 53 cm.
  Õhupuhastajaga on kaasas üleminek 150-120 mm.

  Tõmbevõimsus minimaalne, m3/h 280 Tõmbevõimsus maksimaalne, m3/h 570 Tõmbevõimsus intensiiv, m3/h 670 Müratase minimaalne, dB 53 Müratase maksimaalne, dB 68 Energiaklass A Äratõmbetõhususe klass A Valgustuse tõhususe klass A Rasva filtreerimise tõhususe klass E Juhtimine Vajutatavad nupud Valgustus 2 Led S2000 4000K Võimsusastmed 4 Väljalaskeava läbimõõt. mm 150 Mootori tüüp Evo Plus Mootori kaugemale paigaldamise võimalus + Filtri määrduvuse indikaator + Perimeeter äratõmme + K-Link + Õhupuhastaja laius, mm 598 Õhupuhastaja sügavus, mm 320