Õhupuhastaja Faber Ultra Slim KL A60

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 200

599

Jaga
  Ultra Slim disainiga Faber täisintgereeritav õhupuhastaja paigaldatakse ülemise köögikapi sisse jäädes köögis märkamatus.
  Raami paksus vaid 0,7 mm.
  K-Link – on uus Bluetooth’iga samal tehnoloogial põhinev ühilduvussüsteem, mis võimaldab õhupuhastaja tööd läbi pliidiplaadi juhtida. K-Link ühenduse korral reguleerib õhupuhastaja automaatselt oma tõmbevõimsust vastavalt pliidiplaadi võimsusastmele optimeerides seadme jõudlust ning vältides tarbetut energiakulu.
  Faber Cloud – ideaalne lahendus sinu nutikasse koju! Eksklusiivne rakendus võimaldab jälgida õhukvaliteeti Teie kodus ning seadet kontrollida ka eemalt.
  Seadmel on Wi-Fi ühenduvus.
  Intensive speed – aktiveerib maksimaalse õhuvahetuse 6 minuti vältel.
  Filter alarm – maksimaalse ja efektiivse tõmbetulemuse saavutamiseks on soovituslik puhastada ja vahetada filtreid. Filtri indikaatori süttides teate, et rasva- või söefilter on efektiivsust kaotamas ning vajab välja vahetamist.
  Delay 30 – viivitusega automaatne väljalülitus.
  Elektroonilised juhtnupud võimaldavad õhupuhasti funktsioone lihtsalt ja mugavalt kasutada.
  Paigaldamine: Vajalik minimaalne kaugus elektrilistest pliidiplaatidest peab olema vähemalt 47 cm ning gaasi- ja segapliidiplaatidest 41 cm.
  Õhupuhastajaga on kaasas üleminek 150-120 mm.

  Tõmbevõimsus minimaalne, m3/h 315 Tõmbevõimsus maksimaalne, m3/h 640 Tõmbevõimsus intensiiv, m3/h 750 Müratase minimaalne, dB 53 Müratase maksimaalne, dB 64 Energiaklass B Äratõmbetõhususe klass B Valgustuse tõhususe klass A Rasva filtreerimise tõhususe klass C Juhtimine Vajutatavad nupud Valgustus 2 x LED 4000K Võimsusastmed 3+1 Väljalaskeava läbimõõt. mm 150 Mootori kaugemale paigaldamise võimalus + Filtri määrduvuse indikaator + Viitstopp + K-Link + Õhupuhastaja laius, mm 598 Õhupuhastaja sügavus, mm 260 Õhupuhastaja kõrgus, mm 409,7