Õhupuhastaja Greentek Faro Plus

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 53

159

Jaga
  Uus Greentek Faro Plus õhupuhataja on lihtsa disainiga võimas õhupuhastaja.
  Mehaanilised lihtsad nupud teevad õhupuhastaja juhtimise lihtsaks ja mugavaks.
  Õhupuhastaja on uuendusliku, energiasäästlik LED valgustusribaga, mis teeb köögistoimetamise mugavamaks, kuna selle töövalgus on oluliselt suurem kui kui LED kohtvalgustitel.
  Õhupuhastaja on võimalik soovi korral siseringlusesse paigaldada. Mehaanilised juhtnupud kiiruste ja valgustuse sisse ja väljalülitamiseks.
  Paigaldamine: Vajalik minimaalne kaugus elektrilistest pliidiplaatidest peab olema vähemalt 50 cm ning gaasi- ja segapliidiplaatidest 65 cm.

  Tõmbevõimsus minimaalne, m3/h 235 Tõmbevõimsus maksimaalne, m3/h 645 Müratase minimaalne, dB 51 Müratase maksimaalne, dB 69 Energiaklass B Äratõmbetõhususe klass B Valgustuse tõhususe klass A Rasva filtreerimise tõhususe klass C Juhtimine Vajutatavad nupud Valgustus 1 LED valgusriba Võimsusastmed 3 Väljalaskeava läbimõõt. mm 150 Õhupuhastaja laius, mm 598 Õhupuhastaja sügavus, mm 290 Õhupuhastaja kõrgus, mm 245 Integreerimisava laius, mm 560 Integreerimisava sügavus, mm 274 Integreerimisava kõrgus, mm 245 Värv Roostevaba teras Kapi laius, cm 60