Õhupuhastaja De Dietrich DHD7961B

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 649

1946

Jaga
  De Dietrich downdraft õhupuhastaja omapäraks  on asjaolu, et see paikneb otse Teie küpsetuspinna ees, mootor aga on peidetud töötasapinna alla.
  Õhupuhastaja korpus paigaldatakse töötasapinna sisse ning paistma jääb vaid raam õhukesest puutetundliku klaasist paneeliga. Õhupuhastaja mootor tõstab/  langetab horisontaalset paneeli õhupuhastaja käivitamisel/ välja lülitamisel. Õhupuhastaja LED valgusriba loob hubase atmosfääri ning valgustab keedualasid, et saaksite küpsetusprotsessist selge ülevaate.
  Tõmbeavaga paneel tõuseb tööpinnast maksimaalselt 30 cm kõrgusele.
  Perimeeter äratõmme – tõkkeplaat rasvafiltri ees tekitab nn “venturi” effekti, mille tulemusel koondub tõmbevõimsus väiksema ala peale. Selle tulemusel suureneb õhupuhastaja efektiivsus ning müratase langeb umbes 25% võrra.
  Viitstopp – Selle funktsiooni seadistamisel jätkab õhupuhastaja tööd veel 10 minuti jooksul ja lülitub seejärel automaatselt välja.
  Filtri määrduvuse indikaator – maksimaalse ja efektiivse tõmbetulemuse saavutamiseks on soovituslik puhastada ja vahetada filtreid. Selle funktsiooniga süttib vastav indikaatorvalgus siis, kui filter on rasvast küllastunud ja tänu sellele ei suuda enam efektiivselt funktsioneerida.
  Sobiv söefilter AK700AE1.

  Tõmbevõimsus minimaalne, m3/h 268 Tõmbevõimsus maksimaalne, m3/h 757 Müratase minimaalne (dB) 38 Müratase maksimaalne, dB 62 Energiaklass A Äratõmbetõhususe klass A Valgustuse tõhususe klass A Rasva filtreerimise tõhususe klass E Juhtimine Sensorjuhtimine Valgustus 1 X 5 W LED Võimsusastmed 4 Väljalaskeava läbimõõt, mm 150 Filtri määrduvuse indikaator + Viitstopp + Perimeeter äratõmme + Õhupuhastaja laius, mm 860 Õhupuhastaja sügavus, mm 120 Integreerimisava laius, mm 785 Integreerimisava sügavus, mm 340 Integreerimisava kõrgus, mm 730