Eestlaetav pesumasin Indesit BWE91496XWSVEE

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 132

396

Jaga
  Mahuka ja ökonoomse eestlaetava pesumasinaga Indesit BWE91496XWSVEE on pesu pesemine imelihtne!
  Puuvillane 40 (Cotton 40) on töötatud spetsiaalselt välja tagamaks puuvillaste esemete erakorralist hooldust ja eemaldamaks samal ajal plekke 40°C juures vaid 45 minutiga.
  Programm Tekid (Duvets) – tekkide ja muude polsterdatud esemete efektiivselt pesemiseks. See kaitseb kangast ja säilitab sulgede ühtlase jaotumise.
  Water Balance Plus aitab säästa vett üldises pesutsüklis*. See kohandab kasutatava vee kogust vastavalt iga tsükli vajadusele, alates esimesest niisutamisest kuni viimase loputuseni. Tagades minimaalse vee kulutamise, aja ja energia ning aitab see säästa teie raha. *WaterBalancePlus aktiveeritakse Mix, 20° ja White tsüklitel
  Viitstart võimaldab mugavalt plaanida pesutsükli hilisemal ajal või öösel töötama. Seadistage lihtsalt programm ja jätke kõik muu oma Indesiti masina hooleks.
  Invertermootor – tänu täiustatud suutlikkusele ja erilisele kiuhooldusele tõstab invertermootor energia säästmiseks masina tõhusust.
  Automaatpesu puhastab ilma detergente vajamata pesumasina ühe nupuvajutusega.
  Wool care on äärmiselt õrn toime villaste rõivaste pesemiseks, tagades täiusliku puhastuse, ilma et riided kaotaksid oma esialgset pehmust. Woolmark Company on selle tsükli heaks kiitnud villaste rõivaste jaoks sobivaks pesuks.
  PODS® tsükkel – unustage oletused pesuaine doseerimise või tsükli seadistamisega! Lihtsalt lisage oma PODS®kapsel, keerake nuppu ja 30°C tsükkel puhastab teie riided vaid 1 tunniga!
  Cotton + Steam on puuvillaste rõivaste pesemiseks mõeldud tsükkel. Tsükli viimases etapis töödeldakse rõivaid auruga, mis lõdvestab kiude.
  Särkide pesu + Steam
  Spetsiaalne pesutsükkel erinevate kangaste ja värvidega särkide pesemiseks, et tagada neile parim võimalik hooldus. Tsükli viimases faasis töödeldakse rõivaid auruga, mis lõdvestab kiude.
  Klahvilukk hoiab ära juhtpaneeli tahtmatu kasutamise. Näiteks uudishimulik pisipõnn ei saa pesumasinat avada ega sätteid muuta!
  Programmid: Puuvillane 40°, Sünteetika 30, Villane, Kiire 30′, Tekid, Loputus + tsentrifuugimine, Tsentrifuugimine + tühjendamine, Eco 40-60, 20°C
  LISAVÕIMALUSED
  – Kiirpesu nupu vajutamine lühendab programmi vastavalt 60, 45 või 20 minutile 
  – Push & Go kiirvalik igapäevasele 45-minutilisele puuvillasele ja sünteetilisele pesule (30°C, max 3,5 kg, 1000 p/min)
  Pesumasina mootori garantii 10 aastat toote registreerimisel!
  Tutvuge teabelehe ning tingimustega vajutades lehekülje jaluses olevale lingile “Whirlpool lisagarantii”

  Tsentrifuug, p/min 1400 Maht, kg 9 Energiaklass A Veekulu, L tsükli kohta 50 Tsentrifuugimisklass B Puhastusprogramm + Müratase tsentrifuugimisel, dB 78 Müraklass tsentrifuugimisel C Kõrgus, cm 85 Laius, cm 59,5 Sügavus, cm 63 Värv Valge