Kuivatiga pesumasin Indesit BDE864359EWSEU

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 170

509

Jaga
  Mahukas ja praktiline Indesit pesumasin koos kuivatiga!
  Suur informatiivne displei näitab valitud programmi ja lisavõimalusi, jääkaega või viitsardini jäävat aega. 
  ERIPROGRAMMID
  Pese ja kuivata 45 (Wash&Dry 45) programm tagab kergelt määrdunud riiete kiire ja efektiivse pesemise ja kuivatamise. Riided saavad puhtaks ja on kandmiseks valmis vaid 45 minutiga.
  Kiirpesu (Rapid 30’) – pesemine toimub 30°C juures 30 minuti jooksul.
  Villapesu on Woolmark Company poolt heaks kiidetud õrn tsükkel villastele esemetele. Sobib kasutamiseks isegi ainult käsipesuks mõeldud esemete puhul.
  Õrna pesu (Delicates) programm on töötatud spetsiaalselt välja teie kõige hinnalisemate riiete ja õrnpesu jaoks – see tagab võrreldamatu ettevaatuse ja hoolega nende suurepärase pesemise ja kuivatamise.
  Tumedad esemed (Dark) programm on töötatud spetsiaalselt välja teie mustade ja tumedate esemete kaitseks, et need ei luituks. Nautige rikkalikke tumedaid toone pesu-pesu järel!
  20°C ökopesuprogramm kergelt määrdunud esemetele
  Värskendus (AirFresh) – ca 30 minutiline programm puuvillaste ja sünteetiliste esemete värskendamiseks ja lõhnade eemaldamiseks ilma pesuta
  LISAVÕIMALUSED 
  PUSH & GO – 2 sekundit seda nuppu all hoides käivitub 30°C pesu- ja 60°C kuivatustsükkel. Mugav funktsioon igapäevasele pesule, ajakulu programmi valimiseks on olematu ja saate masinast välja võtta triikimiskuiva pesu. 
  Temperatuuri ja tsentrifuugi kiiruse reguleerimine sõltuvalt valitud programmist. 
  Plekivastane funktsioon (Antistain) tagab kiire ja efektiivse plekieemalduse väga määrdunud riietelt. Võimalik on valida, kas soovite eemaldada toidu-, töö käigus või vabas õhus (nt. muru, muda) tekkinud plekke. 
  Lõhnavastane funktsioon (Antiodour) halvasti lõhnavate (nt suits, higi, praetud toit jms) rõivaste pesemiseks. See programm on mõeldud halva lõhna eemaldamiseks, säästes samas kangakiude. Sünteetilisi kangaid või segapesu tuleb pesta temperatuuril 40° C.
  Viitstart võimaldab pesutsükli ajastada hilisemaks ajaks või ööseks 
  Pesumasina mootori garantii 10 aastat toote registreerimisel!
  Tutvuge teabelehe ning tingimustega vajutades lehekülje jaluses olevale lingile “Whirlpool lisagarantii”

  Kuivatiga pesumasin + Tsentrifuug, p/min 1400 Maht, kg 8 Pesu kogus kuivatamisel, kg 6 Energiaklass B Kuivati energiaklass D Veekulu, L tsükli kohta 48 Tsentrifuugimisklass B Programmide arv 16 Müratase tsentrifuugimisel, dB 75 Müraklass tsentrifuugimisel B Kõrgus, cm 85 Laius, cm 60 Sügavus, cm 54 Värv Valge