Kuivatiga pesumasin Indesit BDE86436WSVEE

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 174

522

Jaga
  Invertermootoriga Indesit pesumasin koos kuivatiga!
  Suur informatiivne displei näitab valitud programmi ja lisavõimalusi, jääkaega või viitsardini jäävat aega.

  ERIPROGRAMMID
  – Aurutsükliga programmide (Mixed & Shirt) viimases etapis töödeldakse riideid õrna auruga, mis muudab riiete koed pehmeks ja nende triikimise ülimalt lihtsaks.
  – Pese ja kuivata 45 (Wash&Dry 45) programm tagab kergelt määrdunud riiete kiire ja efektiivse pesemise ja kuivatamise. Riided saavad puhtaks ja on kandmiseks valmis vaid 45 minutiga.
  – Kiirpesu (Rapid 15’) – pesemine toimub 20°C juures 15 minuti jooksul.
  – Villapesu on Woolmark Company poolt heaks kiidetud õrn tsükkel villastele esemetele. Sobib kasutamiseks isegi ainult käsipesuks mõeldud esemete puhul.
  – Õrna pesu (Delicates) programm on töötatud spetsiaalselt välja teie kõige hinnalisemate riiete ja õrnpesu jaoks – see tagab võrreldamatu ettevaatuse ja hoolega nende suurepärase pesemise ja kuivatamise.
  – 20°C ökopesuprogramm kergelt määrdunud esemetele

  LISAVÕIMALUSED 
  • PUSH & GO – 2 sekundit seda nuppu all hoides käivitub 30°C pesu- ja 60°C kuivatustsükkel. Mugav funktsioon igapäevasele pesule, ajakulu programmi valimiseks on olematu ja saate masinast välja võtta triikimiskuiva pesu. 
  • Temperatuuri ja tsentrifuugi kiiruse reguleerimine sõltuvalt valitud programmist. 
  • Plekivastane funktsioon tagab kiire ja efektiivse plekieemalduse väga määrdunud riietelt. Võimalik on valida, kas soovite eemaldada toidust, tööd tehes või väljas viibimisest (nt. muru, muda) tekkinud plekke. 
  • Viitstart võimaldab pesutsükli ajastada hilisemaks ajaks või ööseks 

  Pesumasina mootori garantii 10 aastat toote registreerimisel!
  Tutvuge teabelehe ning tingimustega vajutades lehekülje jaluses olevale lingile “Whirlpool lisagarantii”

  Kuivatiga pesumasin + Tsentrifuug, p/min 1400 Maht, kg 8 Pesu kogus kuivatamisel, kg 6 Energiaklass A Kuivati energiaklass D Veekulu, L tsükli kohta 48 Tsentrifuugimisklass B Programmide arv 16 Müratase tsentrifuugimisel, dB 75 Müraklass tsentrifuugimisel B Kõrgus, cm 85 Laius, cm 60 Sügavus, cm 54 Värv Valge