Pesumasin De Dietrich DWF394QWE

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 269

806

Jaga
  Täisautomaatne pesumasin De Dietrich DWF394QWE mahutab kuni 9 kg.
  Nutikate Steam Assist ja Auto Dose tehnoloogiatega.
  Auto Dose tehnoloogia –  vedela pesuaine ja pesupehmendaja automaatse doseerimisega on pesemine lihtne ja tõhus. Auto Dose süsteemiga ei eksi te pesuvahendi doseerimisel. Piisab, kui pesumasinas olev mahuti aeg-ajalt uuesti täita ning pesumasin määrab ise, millal ja kui palju pesuainet ja pesupehmendajat pesule kulub. Automaatselt doseerib masin õige koguse vahendeid vastavalt riiete tüübile, pesukogusele ja määrdumisastmele. Auto Dose süsteem aitab riideid kaitsta ja vähendab pesuvahendite kulu.
  Smart TwinJeti tehnoloogia viib vee ja pesuaine täpse vahekorra otse pesumasina trumlisse, kasutades selleks kahte otsikut, mis on ühendatud täiendava tsirkulatsioonipumbaga. Tulemuseks on parem pesutulemus, pesuaja märkimisväärne lühenemine ja suur energia, vee ja pesuvahendite kokkuhoid.
  Smart Steam Assist tehnoloogia lisab pesuprogrammidele kuuma auru. Kuum aur tungib pesusse, vabastab kiud ja eemaldab kortsud, jättes riided pehmeks, õrnaks, lõhnavaks ja eelkõige hügieeniliselt puhtaks. Tänu täiendavale Steam Assist aurusüsteemile on pesule järgnev triikimine kiire ja lihtne.
  Invertermootor tagab täiusliku pesutulemuse madalate energiakuludega.
  Pesu koguse automaatne tuvastamine – De Dietrichi pesumasinate täiustatud elektroonika suudab reguleerida programmi pikkust ja sellele järgnevat tsentrifuugimise intensiivsust. Säästes teie aega ja energiat ning tagades alati täiusliku pesutulemuse.
  LED-ekraan ja taustvalgustusega juhtpaneel võimaldavad hõlpsalt navigeerida 15 pesuprogrammi vahel.
  Pesumasina ekraanil olev energia- ja veekulu indikaator annavad täpse ülevaate pesemisele kuluvast energiakulust ja efektiivsusest. 
  Ekraanile kuvatakse nii energia kui ka veetarbimine, seda sõltuvalt valitud programmist ja muudest valikutest. Tänu sellele indikaatorile saate täpse ülevaate, kui palju energiat ja vett iga pesutsükli jooksul kulub.
  15 pesuprogrammi –  puuvill, erinevad materjalid, villane, käsipesu, tsentrifuugimine, intensiivne, teksad, spordirõivad, loputus + tsentrifuugimine, kiirpesu 15 min., kiirpesu 60 min., värviline pesu, eco 40-60, hügieeniline, 20 °C pesu.
  Valitavad pesutemperatuurid: 20 °C, 30 °C, 40 °C, 60 °C, 90 °C, kuumutamata °C.
  Viitstart – võimaldab seadistada programmi algust ajalise nihkega, olgu see siis kulude, aja kokkuhoiu või mõnel muul põhjusel. Viiteaega saab valida vahemikus 1 kuni 23 tundi.
  Trumli maht 59 L.

  Tsentrifuug, p/min 1400 Maht, kg 9 Energiaklass A Veekulu, L tsükli kohta 50 Tsentrifuugimisklass B Programmide arv 15 Veekoguse automaatika + Müratase tsentrifuugimisel, dB 77 Müraklass tsentrifuugimisel C Kõrgus, cm 85 Laius, cm 60 Sügavus, cm 59 Värv Valge