Veinikülmik Dunavox DAUF-32.78DB

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 456

1367

Jaga
  Elegantne kahe tsooniga 38 cm laiune tööpinna alune veinikülmik Dunavoxilt.
  Kodustes tingimustes veini säilitamiseks on veinikülmik parim võimalik lahendus nii esteetilisest kui praktilisest küljest. 
  Puidust teleskoopriiulid on väga vastupidavad ja praktilised.
  UV filtriga tume klaasuks hoiab ära otsese päevavalguse veinile, seega jääb vein kvaliteetne ja säilivad kõik maitseomadused.
  Külmikut on võimalik nii integreerida, kui ka paigaldada eraldi. 2 tsooniline külmik võimaldab eraldi ladustada nii punast kui valget veini.
  LCD displei ja temperatuuri digitaalne reguleerimine.
  Multi LED light – täispuidust riiulid on ümbritsetud valge, oranži ja sinise sisevalgustusega.
  Niiskustaseme kontrollsüsteem hoiab külmikus veini pikemal hoidmisel vajalikku niiskust. Kaasasoleva plastmahutiga saab vajadusel vett lisada, et säiliks õige niiskustase külmikus.
  Vibratsioonivaba hoiustamine.
  Ventilaatoriga jahutus.
  Külmiku ukse poolsus on vahetatav – seega saab seda avanema panna nii vasakule kui ka paremale.
  NB! Madalam temperatuur on ülemises tsoonis, temperatuuride vahe saab olla kuni 6° C. Lubatud ei ole seadistada alumist tsooni külmemaks kui ülemist.

  Jahutusüsteem Kompressor Maht, liitrit 78 Maht, pudelit 32 Energiaklass G Aastane energiakulu, kWh 125 Müratase, dB 39 Müraklass C Jahutustsoonide arv 2 Temperatuurivahemik ülemises tsoonis +12 °C kuni +18 °C Temperatuurivahemik alumises tsoonis +5 °C kuni +12 °C Riiulite materjal Puit Sisevalgustus + Värv Must Kõrgus, mm 820 Laius, mm 380 Sügavus, mm 563