JURA CLARIS Blue+ veefiltrid 3tk

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 16

47

Jaga

  Filter CLARIS Blue+

  Lisaeeliseid pakkuv veefilter

  Kohv sisaldab 98% vett. Seetõttu on kvaliteetne vesi parima kohvikogemuse alus. JURA CLARIS Bluetoob vee filtreerimise valdkonda uuendusi. Veefiltri tehnoloogia tagab kohvimasina parema hügieeni, alustades veepaagist. Kui valid filtri CLARIS Blue+, suurendad kohvimasina kaitset ja tooteohutust ning pikendad masina kasutusiga, et saaksid iga kord nautida täiuslikku kohvi.

  Filtri CLARIS alumises otsas on looduslike toimeainetega kapsel, mis stabiliseerib vett, vähendades katlakivi ladestumist paagi põhja. See toimib täielikult paagis oleva vee loomuliku liikumise kaudu: vesi voolab pidevalt ja õrnalt läbi kapsli, ilma et selleks oleks vaja lisaenergiat või spetsiaalset mehhanismi. Nagu varemgi, kasutab filtri CLARIS ülemine osa ioonivahetust ja aktiivsütt ülesvoolu põhimõttel, et filtreerida täiusliku kohvi valmistamiseks täpselt õige kogus vett.

  Veelgi parem hügieen ja puhtus
  CLARIS Bluetäiustab töökindlat ja professionaalset ülesvoolu põhimõtet ning filtreerib kohvi valmistamisel iga kord täpselt vajaliku veekoguse. Filtrile on lisatud looduslikke toimeaineid sisaldav kapsel. Mis eelise see annab? Vesi voolab loomulikult liikudes pidevalt ja õrnalt läbi kapsli, mis seda kokkupuutel stabiliseerib. Tulemuseks on vähem katlakivi ja maksimaalselt puhas veepaak.

  Sobib igat tüüpi kraanivee korral
  Tänu uuenduslikele omadustele sobivad filtrid igasuguse kraanivee korral üle terve maailma. Äärmiselt tõhusad graanulid filtreerivad pidevalt kaltsiumkarbonaati optimaalsele tasemele (isegi kui vesi ei ole eriti kare) ning vähendavad kahjulike ja maitset mõjutavate ainete (nt kloor) kogust tõhusamalt kui kunagi varem. Filter hoiab alles olulised mineraalid, mis aitavad maitset edasi anda. Kaltsiumkarbonaadi taseme optimaalne stabiliseerimine veepaagis koos tõhusa filtreerimisega kohvi valmistamisel tagab parima hügieeni ja veekvaliteedi ning täiusliku kohviaroomi.

  Kui filtri töövõime on peaaegu ammendunud, teavitab masin kasutajat filtri vahetamise vajadusest. Kui filtrit ei vahetata, aktiveerib masin katlakivieemaldusrežiimi. Pärast kindlat kasutusaega annab masin kasutajale teada, et vajab katlakivist puhastamist. Seda saab teha üksnes siis, kui filter on eemaldatud, et vältida kasutaja arusaamatustest põhjustatud vigade ohtu.

  Kingi endale ja oma JURA masinale filter CLARIS Bluening koged peagi selle mitmeid eeliseid. Pakume kolmest filtrist koosnevat komplekti ahvatleva erihinnaga. Naudi täiesti uuel tasemel ainulaadset hügieeni ja tõeliselt erakordset kohvi.

  Omadused

  Filtri töövõime

  CLARIS tagab suurepäraste kohvijookide valmistamiseks ideaalse veekvaliteedi. Filtri töövõime oleneb vee karedusest.

  • 1–5 °DH: kuni 65 l
  • 6–10 °DH: kuni 60 l
  • 11–15 °DH: kuni 55 l
  • 16–20 °DH: kuni 50 l
  • 21–25 °DH: kuni 45 l
  • 26–30 °DH: kuni 40 l

  Saksamaa Tehnilise Kontrolli Agentuuri (TÜV) nõuetele vastav puhtus tagab alati parima kvaliteediga kohvi

  Sõltumatu rahvusvaheline kontrolliorganisatsioon TÜV Rheinland, mis lähtub väga karmidest nõuetest, tunnistas JURA espressomasinad äärmiselt hügieenilisteks. See näitab, et kasutades JURA espressomasinates JURA hooldustooteid, mis on mõeldud spetsiaalselt elektrooniliselt juhitud puhastusprogrammide jaoks, tagad TÜV nõuetele vastava hügieeni ja puhtuse.

  Katlakivi põhjustab tõrkeid ja halvendab kohvi maitset

  Vee kuumutamisel ladestub süsteemi katlakivi. Katlakivi tõttu jäävad torud kitsamaks, vesi kuumeneb aeglasemalt ja masin tarbib rohkem energiat. Kui katlakivi koguneb rohkesti, võib masin koguni rikki minna. Katlakivi mõjutab ka kohvi maitset negatiivselt. Väike kogus kaltsiumkarbonaati on kohvi maitse jaoks oluline, kuid kui seda on liiga palju, annab see veele ebameeldiva järelmaitse. Ka kohvi maitse ei ole nii hea kui võiks – osaliselt tuleneb see veetemperatuuri kõikumisest.

  Ühilduvus

  • A1
  • A9
  • IMPRESSA F50
  • IMPRESSA F55
  • IMPRESSA S9
  • J90
  • J95

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.