JURA Cool Control 0.6 l külmik

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 66

199

Jaga
Kategooriad,

  Parim ruumikasutus

  Cool Controli elegantne disain võimaldab seda kasutada ka kohtades, kus on vähe ruumi. Innovaatiline ja kompaktne piimajahuti mahub tänu oma väikestele mõõtudele isegi pisikessse kööginurka.

  Elegantne disain

  Cool Control piimajahutil on klassikaline JURA stiil. Esmaklassilised materjalid, kvaliteetsest 1,5 mm paksusest roostevabast terasest kaas ja elegantsed õhuavad rõhutavad Cool Controli suurepärast disaini veelgi. Selgete minimalistlike joontega Cool Control 0,6 l sobib kokku mis tahes JURA kohvimasinaga.

  Täiuslik piim

  Cool Control piimajahutiga saad valmistada värsket peent piimavahtu sellistele põnevatele kohvijookidele nagu näiteks flat white, ja tulemus on iga kord täiuslik. Selle saavutamiseks hoitakse piima jahutatuna optimaalse 4 °C juures. Piimataseme indikaator tagab, et kasutajale tuletatakse alati meelde, kui jahutisse on vaja piima lisada.

  Hügieen on lihtsalt tagatud

  Tihedalt sulguvad ühendused tagavad õhutiheda ühenduse piimajahuti, piimavooliku ja -otsiku vahel. Lihtne kinni- ja lahtiühendamine toimub vaid mõne hetkega. Optimaalne hügieen on tagatud nii piimaga kohvi valmistamisel kui ka sellele järgneval automaatsel piimasüsteemi puhastamisel. Roostevabast terasest mahuti, piimavoolik ja adapter on kõik nõudepesumasinas pestavad, tagades lihtsa vaevaga täiusliku puhtuse.

  Arvud
  Mahuti maht

  0,6 L
  Temperatuurivahemik
  4 Degrees
  Toitejuhtme pikkus
  1,8 m
  Pinge
  100 – 240 V ~
  Sagedus
  50 – 60 hz
  Kaal
  1,7 kg
  Laius
  11,7 cm
  Kõrgus
  16,4 cm
  Sügavus
  23,9 cm
  Tootekood
  24236

  Tehnilised andmed

  Mahuti maht 0,6 l

  Toitejuhtme pikku 1,8 m

  Pinge 100 – 240 V ~

  Sagedus50 – 60 Hz

  Kaal 1,7 kg

  Laius 11,7 cm

  Kõrgus 16,4 cm

  Sügavus 23,9 cm

  Tootekood 24161

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.