JURA Cool Control 1 l külmik (must)

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 83

249

Jaga
Kategooriad,

  Täiuslik nii vormi kui ka funktsiooni poolest

  Piimajahuti Cool Control välimuses kajastuvad kõik JURA silmapaistva disaini tunnused, kvaliteetsed materjalid ja täpne tehniline teostus. Samas on sel võrreldamatu funktsionaalsus. 1,5 mm paksune harjatud roostevabast terasest kate koos sisseehitatud lukustusmehhanismiga tagab piima ohutu säilitamise. Puhaste minimalistlike joontega Cool Control 1,0 l on täiuslik lisatarvik igale JURA espressomasinale.

  Täiuslik ruumikasutus

  Cool Controli piimajahuti õhuke ja elegantne disain võimaldab seda kasutada kohtades, kus ruumi on vähe. Kuna piimajahuti on kompaktne, saab selle hõlpsasti paigaldada väikesesse kööki ja puhkeruumi. See tähendab, et menüüsse saab lisada piima ja kergelt vahutava piimavahuga kohvijoogid nii kodus kui ka kontoris.

  Täiuslik lisa sinu JURA espressomasinale

  Juhtmevaba side* Cool Controli piimajahuti ja automaatse espressomasina vahel ning sisseehitatud tasemenäidik tagavad, et kasutajale tuletatakse alati meelde, kui jahutisse tuleb piima lisada.

  * Kui kasutada juhtmeta saatjat (saadaval lisavalikuna), sobib Cool Controli piimajahuti kokku kõigi JURA automaatsete espressomasinatega, mis on varustatud Smart Connectiga. Kui seda kasutatakse koos WiFi Connectiga (saadaval lisavalikuna), sobib Cool Control kokku kõigi JURA automaatsete espressomasinatega, mis on varustatud WiFi Connectiga.

  Maksimaalne mugavus

  Piimajahutit Cool Control on lihtne kasutada ja see on ülimugav. Piima saab lisada kiiresti ja lihtsalt, ilma et piimamahuti tuleks eemaldada. Digitaalne temperatuurinäidik ja täpselt sobiv kate teevad kasutamise hõlpsaks. Tänu sisseehitatud Peltier’ jahutuselemendile hoitakse piima temperatuuril 4 °C, mis tagab parimad tingimused täiuslike piima ja piimavahuga kohvijookide valmistamiseks. Roostevabast terasest piimamahutit, metalltoru ja adapterit võib pesta nõudepesumasinas – puhastamine on seega ülilihtne.

  Eelised
  Juhtmevaba side

  Jah
  Arvud
  Mahuti maht

  1,1 L
  Toitejuhtme pikkus
  1,8 m
  Võimsus
  25 Watt
  Pinge
  100 – 240 V ~
  Sagedus
  50/60 Hz
  Kaal
  2,4 kg
  Laius
  14,5 cm
  Kõrgus
  19 cm
  Sügavus
  26 cm
  Tootekood
  24261

  Tehnilised andmed

  Eelised
  Juhtmevaba side

  Jah
  Arvud
  Mahuti maht

  1,1 l
  Toitejuhtme pikkus
  1,8 m
  Pinge
  100 – 240 V ~
  Sagedus
  50 – 60 Hz
  Kaal
  2,5 kg
  Laius
  14,4 cm
  Kõrgus
  22,5 cm
  Sügavus
  21,7 cm
  Tootekood
  24182

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.