JURA Cool Control 0.6 l (UUS)

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 73

219

Jaga
Kategooriad,
  Cool Control – optimaalne jahutus täiuslikuks tulemuseks

  Tehnilise ja visuaalse värskenduskuuri läbinud Cool Control piimajahuti aitab valmistada imemaitsvaid trendikaid piimaga kohvijooke.

  See innovaatiline piimajahuti ei valmista rõõmu mitte üksnes keelele, vaid näeb ka stiilne välja.

  Täiuslik 4 °C temperatuuriga piim ja maksimaalne hügieen tagavad suurepärased tingimused paljude trendikate piimaga kohvijookide valmistamiseks. Elegantne voolujooneline disain, vastupidavad materjalid, kvaliteetsed alumiiniumdetailid ja hea kasutusmugavus teevad Cool Control piimajahutist täiusliku lisaseadme igale automaatsele espressomasinale.

  Parim ruumikasutus

  Cool Controli elegantne disain võimaldab seda kasutada ka kohtades, kus on vähe ruumi. Innovaatiline ja kompaktne piimajahuti mahub tänu oma väikestele mõõtudele isegi pisikessse kööginurka.

  Elegantne disain

  Cool Control piimajahutil on klassikaline JURA stiil. Esmaklassilised materjalid, kvaliteetsest 1,5 mm paksusest roostevabast terasest kaas ja elegantsed õhuavad rõhutavad Cool Controli suurepärast disaini veelgi. Selgete minimalistlike joontega Cool Control 0,6 l sobib kokku mis tahes JURA kohvimasinaga.

  Täiuslik lisa sinu JURA espressomasinale

  Juhtmevaba ühendus* Cool Control piimajahuti ja automaatse kohvimasina vahel ning sisseehitatud tasemenäidik tagavad, et kasutajale tuletatakse alati meelde, kui jahutisse tuleb piima lisada.

  * Kui seda kasutatakse koos Wi-Fi Connectiga (saadaval lisavalikuna), sobib Cool Control kokku kõigi JURA automaatsete kohvimasinatega, mis on varustatud Wi-Fi Connectiga. Kui kasutada juhtmeta saatjat (saadaval lisavalikuna), sobib Cool Control kokku kõigi Smart Connectiga varustatud JURA automaatsete kohvimasinatega.

  Maksimaalne kasutusmugavus

  Piimajahutit Cool Control on lihtne kasutada ja see on ülimugav. Piima saab lisada kiiresti ja lihtsalt, ilma et piimamahuti tuleks eemaldada. Digitaalne temperatuurinäidik ja täpselt sobiv kate teevad kasutamise hõlpsaks. Tänu sisseehitatud Peltier’ jahutuselemendile hoitakse piima temperatuuril 4 °C, mis tagab parimad tingimused täiuslike piima ja piimavahuga kohvijookide valmistamiseks. Roostevabast terasest piimamahutit, metalltoru ja adapterit võib pesta nõudepesumasinas – puhastamine on seega ülilihtne.

  Arvud
  Mahuti maht

  0,6 L
  Temperatuurivahemik
  4 Degrees
  Toitejuhtme pikkus
  1,8 m
  Pinge
  100 – 240 V ~
  Sagedus
  50 – 60 hz
  Kaal
  1,8 kg
  Laius
  11,7 cm
  Kõrgus
  17,6 cm
  Sügavus
  23,9 cm
  Tootekood
  24281

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.