Keraamiline pliit Indesit IS67V8CHWE

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 159

477

Jaga
SKU IS67V8CHWE

  60 cm laiune multifunktsionaalse ahju ja 4 keraamilise keedualaga elektripliit Indesit 

  Laiendataval keedualal (taga paremal) saab valida 12 eri võimsuse vahel ehk vajalikku kuumust tavalisest poole täpsemini doseerida. 
  Kuum pöördõhk tekitatakse ventilaatorit ümbritseva eraldi küttekehaga. See tagab eriti efektiivse soojuse jaotamise ja võimaldab toitu 3 küpsetustasandil korraga valmistada. 
  Intensiivgrill sobib hästi steigi või võileiva ülalt grillimiseks. Turbogrill sobib näiteks suurematele lihatükkidele või kanale, saavutades suurepärase tulemuse veidi väiksema kuumuse ja pöördõhu abil. 
  Üla- ja alaosakuumutust saab kasutada nii ventilaatoriga kui ilma. Ka alaosakuumutus on eraldi kasutatav nii ventilaatoriga kui ilma. 
  Sulatusrežiim paneb ahjus toasooja õhu ringlema, sulatades külmutatud toitu õrnalt kuid kiiresti.
  Steam&Clean – keskkonnasõbralik 35 minuti pikkune ainult auruga puhastamise tsükkel on kasulik eriti peale lihatoitude valmistamist.
  Programmeeritav taimer võimaldab küpsetamist soovitud aegadel alustada ja lõpetada. Võimalik on ka lihtne “äratusfunktsioon”, mis küpsetamist ei katkesta.
  Lühikesed küpsetusjuhised leiduvad otse ahjuukse siseküljel.
  Eemaldatava klaasiga ahjuust on lihtne puhastada tänud Click&Clean süsteemile. Ülemise grilli küttekeha saab puhastamiseks allapoole keerata. 
  Keraamilised plaadid (maksimaalne elektritarve 6500 W):
  • Vasak eesmine: Ø 14 cm, 1200 W
  • Vasak tagumine: Ø 21cm, 2300 W
  • Parem tagumine: Ø 18 cm, 1800 W
  • Parem esimene: Ø 14 cm, 1200 W

  Keedupinna tüüp Keraamiline Keedualade arv 4 Multifunktsionaalne ahi + Jääksoojuse indikaatorid + Ahjuvalgustus + Taimer + Grill + Küpsetusrežiime 8 Energiaklass A Ahju maht, L 69 Kõrgus, cm 85 Laius, cm 60 Sügavus, cm 60 Värv Valge