Integreeritav külmik Hotpoint HAC18T542

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 241

722

Jaga
  Täielikult jäävaba süsteemiga külmik Hotpoint!
  Total NoFrost – seadet pole enam kunagi vaja sulatada. Total No-Frost
  tehnoloogia tagab õhu ringluse ja optimaalse niiskuse taseme külmiku üla- ja
  alaosas. Üleliigne niiskus kogutakse kokku, välistades jää ja härmatise tekke.
  Aktiivhapnik – aktiivne hapnik on uuenduslik tehnoloogia, mis võimaldab teil säilitada toidu värskus juba alates esimesest päevast. See on tehnoloogia, mis vabastab aktiivse hapniku molekulid. See takistab bakterite teket (kuni 90%) ja saastunud lõhnade levikut (kuni 70%).
  Ventilaator – külmikuosas ringlev õhk hoiab temperatuuri ühtlase ja stabiilse, hoides õiget niiskustaset ja takistades toidu kuivamist.
  Fast cooling (jahekülmik)/ Fast freezing (sügavkülmik) – külmiku sisetemperatuur langeb viivitamata funktsiooni aktiveerimisel. Sisseehitatud andurid kohandavad automaatselt jahutamistemperatuuri madalat energiatarvet ja tavalisest kauem kestvat värskust tagades.
  Multifresh zone – niiskuskontrolliga sahtlid on ideaalsed värske liha/kala, piimatoodete ning juur- ja puuviljade hoiustamiseks.
  Temperatuurialarmi funktsioon hoiatab teid külmiku sisetemperatuuri soojenemisel, aidates nii vältida toidu võimalikku riknemist.
  Puhkuse režiim tagab muretud puhkused! See režiim võimaldab lülitada külmik-sügavkülmiku ooteolekusse, mille ajal tarbib seade vähem energiat.
  Peo režiim – see funktsiooni on mõeldud jookide jahutamiseks külmutussektsioonis.
  Active Freeze – tehnoloogia vähendab temperatuurikõikumisi ning toidule tekkivat jääd. Tänu sellele säilitab toit oma kvaliteedi ja maitse.
  Külmiku kompressori garantii 15 aastat toote registreerimisel!
  Tutvuge teabelehe ning tingimustega vajutades lehekülje jaluses olevale lingile “Whirlpool lisagarantii”

  Energiaklass E Aastane energiakulu, kWh 224 Müratase, dB 34 Müraklass B Sügavkülmaosa asetus All Külmiku maht, L 182 Sügavkülmiku maht, L 68 Total No Frost + No Frost + Automaatne külmikuosa sulatus + Uste arv 2 Elektrooniline temperatuuri näit + Külmutusvõimsus, kg/ 24h 7 Antibakteriaalne süsteem + Pudeliriiul + Vahetatav uste poolsus +