Integreeritav ahi Teka HLB 85-GH1 P BM MaestroPizza

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 300

899

Tootekood: HLB85GH1PBM Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Teka uus innovaatiline  Infinity G1 seeria MaestroPizza ahi kodustes tingimustes ideaalse pitsa valmistamiseks!

Automaatse pitsa funktsioniga küpsetate professionaalse pizzeriaga samaväärseid hõrgutisi. Ahjul on eriti võimas grill, tänu millele saavutab ahi 340ºC kuumuse pitsarežiimis, et tagada perfektsed tingimused pitsa valmistamiseks, mis on ideaalne temperatuur pitsa valmistamiseks. 
Maitsev pitsa valmib vaid 3 minutiga! Kõrge temperatuuri ja pitsakivi kombinatsiooniga saate kõigest 30 minutiga valmistada 10 pitsat, saades alati sama tulemuse.
Professionaalsed tarvikud – Ahjuga on kaasas spetsiaalne pitsakivi, et saaksid endale krõmpsuva põhja ja pitsalabidas.
Pyrolytic self-clean – pürolüüspuhastus on mõeldud kasutamiseks peale igat 4-5 kasutuskorda või vastavalt vajadusele harvemini. Teka ahjul on 3 erineva kestvusega programmi (1h, 1.5h ning 2h) mille vahel saab sõltuvalt ahju määrduvuse astmest valida. Programmi käivitamisel kuumeneb ahi pea 500ºC ning põletab kogu rasva ja mustuse ahju sisemuse küljest lahti – peale programmi lõppu jääb alles vaid tuhk, mis on lapiga hõlpsasti kokku pühitav.
Hydroclean® PRO – aurupuhastust võib kasutada peale igat kasutuskorda. Programmi kestvuseks on ~25 min, mille kestvusel kuum veeaur eemaldab kergema määrduvuse ahju sisult.
SurroundTemp – ahju ventilaatori juurde paigaldatud küttekeha tagab kuuma õhuvoolu ühtlase jaotuse, tänu millele saavutate perfektselt küpsetatud road igal korral!
Teleskoopsiin – ahjul on 1 pluss-pikkuses teleskoopsiinid, et ligipääs valmistatud roogadele oleks võimalikult mugav ning ohutu.
SoftClose – süsteem muudab ukse sulgumise sujuvaks ja vaikseks.
4 kordse klaasiga uks tagab maksimaalse ohutuse, ahju välisklaas jääb jahedaks ka pürolüüspuhastustsükli ajal ning elimineerib ohu põletada saada ahju välispinnaga kokkupuutel. Turvalisuse tagamiseks on ahjul ka lapselukk.
Fast preheating – Teka uus kiirkuumutus funkstioon säästab Teie aega. Kuumutage ahi soovitud temperatuurini vaid loetud minutitega (umbes 3 minutit)!
Konplektis grillrest ning madal ja sügav küpsetusplaat (50 mm).

Õppige tõelistelt meistritelt! – Eksklusiivne kursus ahju ostjale. Õppige valmistama parimaid taignaid ja pitsasid MaestroPizza kursusel, mille on koostanud Napoli Frattelli Figurato pitsameistrid. Kursusel jagatakse nippe nii täiusliku Napoli pitsa kui ka teiste traditsiooniliste retseptide valmistamiseks.

Küpsetusfunktsioone 8 Kuum pöördõhk + LCD ekraan + Puutetundlik juhtimine + Elektrooniline taimer + Pürolüüspuhastus + Aurupuhastus + Pehmelt sulguv uks + Jahe uks + Lastelukk + Teleskoopsiine 1 Energiaklass A+ Ahju maht, L 70 Disain Infinity G1 Värv Must Võimsus, W 3552